wasz stosunek do dziewczyn

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
kinga17

wasz stosunek do dziewczyn

Post autor: kinga17 » sob gru 02, 2006 10:48 pm

Dlaczego traktujecie dziewczyny przedmiotowo...? Dlaczego nazywacie je dupami? To naprawde takie fajne? A gdyby wasza matka miała nowego faceta i on by do niej mówił per dupo...? Podobało by się? Chcielibyście, aby was nazywano penisami, albo członkami? Naprawdę nie rozumiem tego braku szacunku, nie tylko dla kobiet, ale ogólnie dla człowieka..

P.S. Ten temat oczywiście nie dotyczy wszystkich mężczyzn. Bez obrazy :)

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » sob gru 02, 2006 10:59 pm

Ja mówię na swojego faceta cipeczko :-P i on się nie obraża ;-) Gdyby powiedział na mnie dupa to chyba bym go skopała nie lubię tego określenie dupy to może i są ale w agencjach towarzyskich.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob gru 02, 2006 11:08 pm

kinga17 pisze:Dlaczego nazywacie je dupami
Nie nazywamy dupami. Tylko jak ma "fajne sranie", to jest dobrą dupą.
kinga17 pisze:To naprawde takie fajne?
Nie rozumiem pytania
kinga17 pisze:A gdyby wasza matka miała nowego faceta i on by do niej mówił per dupo...?
nie mialaby, a gdyby miala, to takiego, co do niej tak nie mowi.
kinga17 pisze:Podobało by się?
Mnie, matce czy facetowi?
Chcielibyście, aby was nazywano penisami, albo członkami?
Chciałabyś, abym mówił do ciebie per cipka?
kinga17 pisze:Naprawdę nie rozumiem tego braku szacunku, nie tylko dla kobiet, ale ogólnie dla człowieka..
Kobieta to 1/7 człowieka płci męskiej - patrz -> Biblia.

noname

Post autor: noname » sob gru 02, 2006 11:12 pm

ja wyznaje zasade nie chce czegos slyszec mowie na wstepie i nie robie takich samych rzeczywobec mojego faceta.... co mam isc po miescie islyszec od niego "dupko wejdzmyjeszczedo tego sklepu" a ja muna to "tak peniskujuz ide" no sorry...ale ja pasuje...

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz gru 03, 2006 8:30 am

Mojej koleżance w liceum zdarzało się mówić do koleżanek: "to co dupy, gdzie dzisiaj idziemy?". Współlokatorzy kolegi mówią do siebie per "dziwko", a my z kumplem często "czule" nazywamy się na wzajem "ćwokami" i "jełopami". Wszystko jest kwestią tego jak się rozumie takie odzywki. Jedni się obrażają, dla innych to normalne.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Miss_Butterfly

Post autor: Miss_Butterfly » pn gru 04, 2006 9:00 am

Jak ludzie się znają i rozumieją to to jest normalne. Nie kulturalne jest nazywać dziewczynę dupą jak jej nie znamy.

quick

Post autor: quick » pn gru 04, 2006 5:57 pm

Jack pisze:Współlokatorzy kolegi mówią do siebie per "dziwko", a my z kumplem często "czule" nazywamy się na wzajem "ćwokami" i "jełopami". Wszystko jest kwestią tego jak się rozumie takie odzywki. Jedni się obrażają, dla innych to normalne.
U mnie jest mniej więcej podobnie :-P Ja nie strzelam focha i moi kumple też nie :-P

kinga17

Post autor: kinga17 » pn gru 04, 2006 6:38 pm

quick pisze:Ja nie strzelam focha
Ty jestes facetem i to sa wasze meskie ksywki, a jak sie obrazisz to bedziesz dla innych "lalus". Z dziewczynami jest inaczej, bardzo biora sobie to serca i czasmi jest im przykro z tego powodu ze tak na nie mowicie.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn gru 04, 2006 6:45 pm

kinga17 pisze:Z dziewczynami jest inaczej, bardzo biora sobie to serca i czasmi jest im przykro z tego powodu ze tak na nie mowicie.
To niech powiedzą to wprost tym, którzy kierują odpowiednie epitety pod ich adresem. A nie zaraz zmieniają cały świat. Jak w swoim gronie niektore istoty wzajemnie nazywają się pieszczotliwie, to ich sprawa; tak samo mogę sobię z ziomem w prywatnej rozmowie określić wszystkie samice świata "dupami"; ale innym nic do tego. Tak czy nie?? ]:->

Illea

Post autor: Illea » pn gru 04, 2006 10:41 pm

//xTrollx: EDIT
kinga17 pisze:Dlaczego traktujecie dziewczyny przedmiotowo...?
Ja? Nieee ależ skąd.
kinga17 pisze:Dlaczego nazywacie je dupami?
Nie używam takiego zwrotu wobec dziewczyn ;-)
kinga17 pisze:To naprawde takie fajne
Co? Używanie tego określenia? Nie, nie jest fajne. :-> Moim zdaniem obraża dziewczyny, nie chciałabym by ktokolwiek tak do mnie mówił.
kinga17 pisze:A gdyby wasza matka miała nowego faceta i on by do niej mówił per dupo...?
To bym go pobiła :mrgreen:
kinga17 pisze:Chcielibyście, aby was nazywano penisami, albo członkami?
Oczywiście, że NIE!
kinga17 pisze:Naprawdę nie rozumiem tego braku szacunku, nie tylko dla kobiet, ale ogólnie dla człowieka..
Ja też nie rozumiem...dlaczego to brak szacunku dla człowieka? Rozumiem w odniesieniu do dziewczyny ale nie i dziewczyny i mężczyzny- bo człowiek to ogólna nazwa i dla kobiet i dla płci przeciwnej.
Ostatnio zmieniony pt gru 08, 2006 1:30 pm przez Illea, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ