Srebrne obrączki

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
pomorzany.88
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 15, 2008 6:04 pm

Srebrne obrączki

Post autor: pomorzany.88 » pn wrz 15, 2008 6:09 pm

Witam,co powiecie o srebrnych obrączkach? tzn o ich noszeniu przez was i waszych partnerów? oraz na którym palcu powinno się je nosić?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw wrz 18, 2008 8:55 am

Myślę że taki obrączki powinno się nosić na środkowym palcu ;> poza tym hmm nie wiem czy to w dobrze funkcjonującym związku jest potrzebne ;> bo co zmieni fakt że obrączek owych nie będą ludzie nosić a co wniesie to że będą je mieć ;>?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Mała_Pe
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: JaworznoOo
Kontakt:

Post autor: Mała_Pe » pt wrz 19, 2008 8:05 pm

srebrne obrączki ?!
Osobiście jestem zdania, że obrączki nosi się złote i na dodatek po ślubie. Nie lubię udziwnień, może to też i dlatego. :P
Ostatnio kumpela opowiadała mi, że kupiła sobie takie obrączki na okazje -> pół roku związku.. i nosi to na tym palcu, co się nosi obrączkę ślubną ;)

Awatar użytkownika
really?
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: pn wrz 22, 2008 6:14 pm
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: really? » pn wrz 22, 2008 7:16 pm

Pyskaty pisze:Myślę że taki obrączki powinno się nosić na środkowym palcu ;> poza tym hmm nie wiem czy to w dobrze funkcjonującym związku jest potrzebne ;> bo co zmieni fakt że obrączek owych nie będą ludzie nosić a co wniesie to że będą je mieć ;>?
jezeli para sie kocha i podaruja sobie obraczki to za kazdym razem kiedy beda osobno, obraczka bedzie im przypominac o drugiej polowce.- tak jest zazwyczaj;P. A jezeli chodzi o to na ktorym palcu nosic obraczke, mysle ze gdzie komu wygodniej.

ODPOWIEDZ