sponsoring.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

sponsoring.

Post autor: dziewczyna_1985 » pt lip 17, 2009 8:50 pm

Czy byłbyś (*byłabyś) skłonny (*skłonna) zarabiać na życie w ten sposób? Czy sponsoring postrzegacie jako jedną z wielu metod na zarobienie kasy, czy raczej jako zwykłe 'dziwkarstwo'? Piszcie Co myślicie o tym zeby nastolatki, a zwłaszcza studentki. Zazwyczaj ogłaszają się w gazetach:Pośredniaku" sprzedawały swoje cialo za pieniądze, ? Dostalam kilka takich propozycji, i zastanawiam się nad tym... Identycznoie jest na necie na czatach, spotkałam się... z dorabianiem ...

Proszę o ogólne opinie na temat sponsoringu.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pt lip 17, 2009 8:52 pm

Dla mnie to zwykłe dziwkarstwo i kurestwo. A do takich kobiet to ja mam zerowy szacunek. I tyle mam do powiedzenia w tym temacie. ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » sob lip 18, 2009 1:41 pm

Ty się nad tym nie zastanawiaj i weź życie w swoje ręce a nie w grabie obrzydliwego faceta, który będzie robić z tobą co mu się żywnie podoba ;| bleee
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » pt sie 14, 2009 2:53 pm

Ja bym się nawet nad tym nie zastanawiała. Pomyśl sobie co będzie później, jak będiesz np, założyć rodzinę??Albo jak zakochasz się w jakimś facecie - będzie dla Ciebie ważny a Ty będziesz taką dziewczynką "dla rozrywki". I co wtedy??

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » pt sie 14, 2009 2:58 pm

nie popieram...
olka080 pisze:Dla mnie to zwykłe dziwkarstwo i kurestwo. A do takich kobiet to ja mam zerowy szacunek. I tyle mam do powiedzenia w tym temacie. ;)
to samo o tym myślę

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pt sie 14, 2009 3:11 pm

www.odloty.pl popatrz, na te wszystkie panienki jak się sprzedają, i jak później kończą.

Dziwkarstwo i tyle ;-)


( Tylko nie pytać się, skąd znam takie strony ;d )
Ostatnio zmieniony pt sie 14, 2009 3:32 pm przez Croxite, łącznie zmieniany 1 raz.
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt sie 18, 2009 4:14 pm

olka080 pisze:Dla mnie to zwykłe dziwkarstwo i kurestwo
no jak prawie każde zachowanie które potępiasz także nie dziwie się
olka080 pisze:. A do takich kobiet to ja mam zerowy szacunek
to można mieć zerowy szacunek w ogóle do kogoś ?
Croxite pisze:( Tylko nie pytać się, skąd znam takie strony ;d )
a po co pytać każdy wie ... jak się pozyskuje takie panny to się strone ma
dziewczyna_1985 pisze:Czy byłbyś (*byłabyś) skłonny (*skłonna) zarabiać na życie w ten sposób?
mi to nie jest potrzebne
dziewczyna_1985 pisze:Czy sponsoring postrzegacie jako jedną z wielu metod na zarobienie kasy, czy raczej jako zwykłe 'dziwkarstwo'?
Postrzegam to jako metoda przez którą zarabia się kasę ... nie potępiam tych ludzi nie przeszkadzają mi mogę z nimi nawet pogadać .. a to dlatego że to ich życie ich sprawa a wam że tak powiem gówno do tego ... sam nie lubię dziwek .. ale jak już obrała taki los cóż co mi do tego ?
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Kaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 9:21 am

Post autor: Kaja » pt wrz 04, 2009 1:46 pm

nie radzę potępiać nikogo... nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji można się znaleźć w życiu.

Jak byś miał dziecko i siebie na utrzymaniu i ciekawą propozycję wyjśc na kolacje 3 razy w tygdoniu w zamian za 5 tyś to byś nie skorzystał...

CIężko może będzie Ci sie postawić na miejscu takiej matki, ale uwierz mi.... są gorsze sposoby na zdobycie pieniędzy: kradzież, gwałt, morderstwa, pobicie...
Mruczę więc jestem...

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » wt wrz 08, 2009 5:45 pm

Kaja pisze:nie radzę potępiać nikogo... nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji można się znaleźć w życiu.

Jak byś miał dziecko i siebie na utrzymaniu i ciekawą propozycję wyjśc na kolacje 3 razy w tygdoniu w zamian za 5 tyś to byś nie skorzystał...

CIężko może będzie Ci sie postawić na miejscu takiej matki, ale uwierz mi.... są gorsze sposoby na zdobycie pieniędzy: kradzież, gwałt, morderstwa, pobicie...
To musiałby mi zapropomnować to 5 tyś jakiś chachment, oszust, bo większość to by chcieli dupczyć za friko. Lepiej skorzystać z jakiejś fundacji niż zostać prostytutką.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt wrz 08, 2009 6:00 pm

dziewczyna_1985 pisze:bo większość to by chcieli dupczyć za friko
no jak już się kurwić to za kasę nie ?
dziewczyna_1985 pisze:Lepiej skorzystać z jakiejś fundacji niż zostać prostytutką.
burdel to też w pewnym rodzaju fundacja ;-) otwiera wiele drzwi przed wami dziewczyny ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

ODPOWIEDZ