Spokojna czy może zwariowana??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
nastka
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 03, 2009 5:20 pm

Spokojna czy może zwariowana??

Post autor: nastka » pn sie 03, 2009 5:32 pm

Witam!
Mam pytanie, szczególnie do Panów.
A więc- zastanawia mnie fakt, jakie dziewczyny wolicie??? Bardziej spokojne, zwykłe... czy te zwariowane, których wszędzie pełno??
A wy dziewczyny jak myślicie?
Opiszcie swój typ, powiedzcie jakie dziewczyny 'wolicie' ??

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn sie 03, 2009 5:39 pm

Ja wolę dziewczyny ( :mrgreen: ) trochę zwariowane gdy trzeba i spokojne. Bo te wieczne imprezowiczki niech się ode mnie z dala trzymają. I te co słowa nie powiedzą, bo się wstydzą też. :> Hehehehehehehehehehe :lol:.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn sie 03, 2009 7:06 pm

nastka pisze:A więc- zastanawia mnie fakt, jakie dziewczyny wolicie???
jakby każdy trzymał się ustalonych rzeczy to by był ograniczony ... bo w każdej dziewczynie jest coś innego ... jedna jest przebojowa .. druga cicha ale w każdej jest coś co może przyciągnąć ...
nastka pisze:Bardziej spokojne, zwykłe... czy te zwariowane, których wszędzie pełno??
zwykłe dziewczyny, które o byle co nie mają pretensji ... które umieją się śmiać z siebie i które lubią imprezować ale nie przesadnie :>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » pn sie 03, 2009 11:40 pm

pysk w pysk pisze:jakby każdy trzymał się ustalonych rzeczy to by był ograniczony ... bo w każdej dziewczynie jest coś innego ... jedna jest przebojowa .. druga cicha ale w każdej jest coś co może przyciągnąć ...
jeszcze powiedz mi co was tak przyciaga?:D

Osobiscie nie mam ustalonego typu. Musi miec to cos co spowoduje ze bede sie czula przy nim dobrze, moze imprezowac, moze nie imprezowac, jesli bedzie mi z nim dobrze to nie bedzie problemu:D wazne zeby podobal mi sie taki jaki jest;D raczej nie wytrzymalabym z kims kto by siedzial ciagle w domu, ale z drugiej strony codzienne imprezy tez bylyby meczace;/

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » wt sie 04, 2009 7:12 am

Miki pisze:Osobiscie nie mam ustalonego typu. Musi miec to cos co spowoduje ze bede sie czula przy nim dobrze, moze imprezowac, moze nie imprezowac, jesli bedzie mi z nim dobrze to nie bedzie problemu:D wazne zeby podobal mi sie taki jaki jest;D raczej nie wytrzymalabym z kims kto by siedzial ciagle w domu, ale z drugiej strony codzienne imprezy tez bylyby meczace;/
Miki nie chciałbym nic mówić :> ale miałaś opisać w jakich dziewczynach gustujesz a nie facetach :> proszę czytać pytania autora uważnie bo będzie ostrzeżenie od Barucha buhehehe ;-)
Miki pisze:jeszcze powiedz mi co was tak przyciaga?:D
no tego nie można zdradzić ... tajemnica zawodowa ;> ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » wt sie 04, 2009 10:37 am

no tego nie można zdradzić ... tajemnica zawodowa ;> ;-)
zawodowa? to kim ty z zawodu jestes?:D
pysk w pysk pisze:ale miałaś opisać w jakich dziewczynach gustujesz a nie facetach :>
dziewczyny odpowiadaja mi kazde, moze byc zwariowana wiesz, taka szalona, tego smego,bla bla bla:D dostalam juz bana?:D

Awatar użytkownika
Vishnu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 27, 2009 1:25 am

Post autor: Vishnu » śr sie 05, 2009 5:55 am

Powiedzenie, ze przeciwienstwa sie przyciagaja jest jak najbardziej zywe. Niektorzy z was moze jeszcze sobie z tego nie zdaja sprawy, ale to jest udowodnione naukowo ;)

Co do doboru kolezanek to i spokojne i zwariowane, bo tak jak juz wczesniej wspomnialam musi byc przeciw waga,
Ostatnio zmieniony śr sie 05, 2009 5:58 am przez Vishnu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » śr sie 05, 2009 8:45 am

Miki pisze:zawodowa? to kim ty z zawodu jestes?:D
No z zawodu jestem Boskim Żigolo

w ogóle autorka wchodzi do tego tematu :>?
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Vishnu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 27, 2009 1:25 am

Post autor: Vishnu » śr sie 05, 2009 11:33 am

pysk w pysk pisze:w ogóle autorka wchodzi do tego tematu :>?
A robi to jakas roznice?

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » śr sie 05, 2009 11:48 am

Vishnu pisze:A robi to jakas roznice?
no raczej tak bo nie wiem czy jest zadowolona z odpowiedzi czy jeszcze by chciała coś dodać :> bo jak nie to można temat zamknąć :>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

ODPOWIEDZ