Rocznica - jak zorganizować ?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
bloodman

Rocznica - jak zorganizować ?

Post autor: bloodman » czw wrz 20, 2007 1:36 pm

Witajcie kochani !
Mam pytanie do was ... otóż: 26 września obchodzę, z moją dziewczyną rok. Chodzę z nią do klasy, ale pomińmy to. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, więc chciałbym to jakoś uczcić ....
Mam dwa pomysły:
- dzwonię do jej mamy z uprzedzeniem, że Ona nie wróci w środę do domu zaraz po lekcjach, bo pójdziemy do mnie (a z jej matką mam b. dobry kontakt ) ... i wtedy zorganizuję jakieś jedzonko, winko itp .... i u mnie moglibyśmy też troszkę poszaleć na płaszczyźnie erotycznej ... nie uprawiamy sexu, ale jakieś pieszczoty itp - bo u niej to ciężko .. rodzice mogą wejść itp ....

drugi:

- dzwonię do jej matki (bo to też ma być niespodzianka).... i mówię, że wbiję w środę po lekcjach, w czasie gdy ona będzie jeszcze jechać autobusem (dojeżdża 16 km do mojego miasta) ..... więc po lekcjach szybko z bratem w samochód ... wezme prezent, kwiatki itp ... i do niej .. ona przyjezdza .. i bach .. ja u niej w pokoju ...


nie wiem co wybrać .. doradzicie ?

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » czw wrz 20, 2007 4:36 pm

Hmmm mnie się podoba jedna i druga opcja.
Właściwie to mogło by być tak, że najpierw 2 opcja, a potem jedziecie spowrotem do ciebie i kolacja, winko, macanki etc.
Obrazek

effeczka

Post autor: effeczka » czw wrz 20, 2007 8:29 pm

no mozna by dwie opcje spokojnie zastosowac ale tez moze jakas knajpka, restauracja, kino czy cos w tym stylu? hmmm pomysl... powodzenia

bloodman

Post autor: bloodman » pt wrz 21, 2007 11:12 am

hmmm cos wymyslimy :P a ... moze macie jeszcze jakies pomysly :D ? czekam :)

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 21, 2007 1:18 pm

Moim zdaniem wspólny wieczór to doskonały pomysł :)
Obrazek

bloodman

Post autor: bloodman » pt wrz 21, 2007 6:27 pm

- Kończymy lekcje w środę, Kaśka udaje się na autobus (ma ok 15 min drogi do przystanku)
- ja w międzyczasie lecę szybko do domu ... zabieram sprzęt, biore brata i jedziemy do niej
(samochodem to jest ok 15 min drogi, busem z 25)
- ona przyjeżdża ... witam ją powiedzmy jedną różą taką średnio uschniętą sprzed 1 dnia ...
ona będzie taka zaskoczona , nie będzie wiedziała o co biega ... potem pakuję ją do auta ..
(oczywiście jej rodzice o wszystkim wiedzą), pozwalając jej tylko zostawić plecak ...
- w aucie czeka zajebiaszczy bukiet 12 różyczek czerwonych i jedna biała (żeby było nieparzyście)
- jedziemy do mnie ... potem jemy cuś .... jakaś kolacyjka ..... winko ...
- i wtedy możemy sobie w łóżeczku się pobawić ... Pasuje ?

chodzimy do jednej klasy jakby ktoś nie wiedzial :) 2 LO :P ona mieszka 16 km na wsi od mojego miasta :P

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » pt wrz 21, 2007 9:35 pm

bloodman pisze:- Kończymy lekcje w środę, Kaśka udaje się na autobus (ma ok 15 min drogi do przystanku)
- ja w międzyczasie lecę szybko do domu ... zabieram sprzęt, biore brata i jedziemy do niej
(samochodem to jest ok 15 min drogi, busem z 25)
- ona przyjeżdża ... witam ją powiedzmy jedną różą taką średnio uschniętą sprzed 1 dnia ...
ona będzie taka zaskoczona , nie będzie wiedziała o co biega ... potem pakuję ją do auta ..
(oczywiście jej rodzice o wszystkim wiedzą), pozwalając jej tylko zostawić plecak ...
- w aucie czeka zajebiaszczy bukiet 12 różyczek czerwonych i jedna biała (żeby było nieparzyście)
- jedziemy do mnie ... potem jemy cuś .... jakaś kolacyjka ..... winko ...
- i wtedy możemy sobie w łóżeczku się pobawić ... Pasuje ?

chodzimy do jednej klasy jakby ktoś nie wiedzial :) 2 LO :P ona mieszka 16 km na wsi od mojego miasta :P
mnie się podoba :):):):)
Obrazek

nitka_17

Post autor: nitka_17 » sob wrz 22, 2007 11:52 am

pomysł fajny ;D nie pozostaje mi nic jak życzyć udanej zabawy i żeby wszystko po Twojej myśli poszło :)

Awatar użytkownika
Dziewoocha
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 5:15 pm
Lokalizacja: wziąć to piwo ? o_O

Post autor: Dziewoocha » sob wrz 22, 2007 2:36 pm

A zdasz nam później relacje??:D:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Monia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 2:32 pm

Post autor: Monia » sob wrz 22, 2007 5:10 pm

Kurczak ^^ ale romantycznie ;D powodzenia życzę ; )

ODPOWIEDZ