Puszysta dziewczyna

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
lukzac8
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 29, 2009 8:29 pm

Puszysta dziewczyna

Post autor: lukzac8 » pn lip 27, 2009 8:57 pm

Witam!
Mam na imię Łukasz, mam 25 lat i mieszkam w Warszawie. Jestem spokojnym i miłych chłopakiem, jestem wrażliwy, romantyk mocno stąpający po ziemi. Chcę założyć rodzinę, chcę w przyszłości dobrym mężem i dobrym tatą. Poznałem dziewczynę jest niewiele ode mnie starsza , jej jedną wada jest to, że jest puszysta a mieszka też w Warszawie. Powiem tak, że to że jest puszysta mnie przeszkadza. Chce dać szansę dziewczynie ponieważ od jakiegoś czasu nie mam dziewczyny i czuje się samotny. Może to ona ma dobre serce, jak ja zapytałem jakie ma serce odpowiedziała pełne miłości. Nie chce patrzeć na wygląd , wiem że nie jest ładna, ale każdy ma prawo do szczęścia i miłości. Mam pewien problem, nie wiem jak mam się zachować i jak powinnam postąpić. Chce jej dać szansę, bo uważam , że na nią zasługuje. chce by ona myła szczęśliwa . Nie mogę tez patrzeć jak dziewczyna płacze i cierpi. Często piszemy ze sobą sms-y i się spotykamy. Może czas pokaże co będzie, może czas sprawi, że ja pokocham, może czas sprawi że się do niej przyzwyczaić i do jej wyglądu też. Przecież do wszystkiego można się przyzwyczaić. Może jak byśmy spróbowali seksu i oddali byśmy siebie nawzajem, może by to nas do siebie zbliżyło. Nie potrafię ją zostawić, ponieważ
1- czuję pustkę i samotność
2- Nie potrafię segregować ludzi a nie potrafię ją skrzywdzić i nie potrafię ją zostawić, bo i co bym jej powiedział.
Dla mnie każdy ma takie samo prawo, i każdy jest równy, a ja nie potrafię powiedzieć , że mnie się nie podoba i że nie jest w moim typie.
Nie potrafię ja wykorzystać i nigdy ja nie zdradzę , nigdy ja nie okłamię i nie wykorzystam.
Naprawdę nie mogę jej zostawić, chyba że ona zostawi mnie , ale ja taki nie jestem
Pozdrawiam Łukasz

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » pn lip 27, 2009 10:45 pm

1- czuję pustkę i samotność
duzo ludzi to czuje
lukzac8 pisze:2- Nie potrafię segregować ludzi a nie potrafię ją skrzywdzić i nie potrafię ją zostawić, bo i co bym jej powiedział.
martwisz sie tym co bys jej powiedzial? a teraz pomysl, bedac z nia na sile tzw. ona sie meczy i ty sie meczysz, tylok ona jeszcze o tym nie wie...
lukzac8 pisze:Dla mnie każdy ma takie samo prawo, i każdy jest równy, a ja nie potrafię powiedzieć , że mnie się nie podoba i że nie jest w moim typie.
moze jednak warto jej to powiedziec?? bo wlasnie ja krzywdzisz, a mowisz ze wlansie tego robic nie chcesz...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn lip 27, 2009 10:47 pm

Chcesz się nią pobawić ? :roll:
Nie ma innej, więc bierzesz pierwszą lepszą z brzegu ? ;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » wt lip 28, 2009 9:33 am

lukzac8 pisze:Nie potrafię segregować ludzi
to może po prostu tego nie rób...? w całym tym przemówieniu zarzekasz się, że nie zależy Ci na wyglądzie, a tak na prawdę tylko o to chodzi w Twoim problemie.
np:
lukzac8 pisze:Może czas pokaże co będzie, może czas sprawi, że ja pokocham, może czas sprawi że się do niej przyzwyczaić i do jej wyglądu też. Przecież do wszystkiego można się przyzwyczaić.
Każdy ma prawo bycia z kimś kto go interesuje i przyciąga. To normalne, że czasem nie wychodzi lub się czegoś nie czuje ;];] wygląd jest tu naprawdę mało ważny.
Ma to ponad 25 lat, więc sądzę, że nabrała trochę dystansu do swojego wyglądu i zrozumie dlaczego nie możecie być razem.
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » wt lip 28, 2009 3:41 pm

z waszych wypowiedzi a zwłaszcza z tej ostatniej wygląda że puszysta dziewczyna nie ma prawa do bycia szczęśliwą, nie jest zdolna do założenia rodziny. Ludzie w jakim wy świecie żyjecie segregujecie ludzi. Jej dużym atutem jest dobre serce, będzie dobrą żoną i matka. Wyglad nie jest sprawą pierwszego rzędu no ale zależy też dla kogo. Bo co poniektórzy spotykaja sie tylko z ładnymi osobami zeby się pokazać pzed ludźmi.

Tutaj widocznie chłopak podkreślił ze defakto przeszkadza jemu budowa ciała oto tej dziewczyny, ale jakby nie było podkreślił że ma dobre serce. Wszystko zależy od chłopaka co na pierwszym miejscu w życiu stawia wysoko w hierarhi wygląd, czy charakter i serce.

Pozdrawaiam. Wszystkiego dobrego. Nadia

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » wt lip 28, 2009 3:43 pm

dziewczyna_1985 pisze:Jej dużym atutem jest dobre serce, będzie dobrą żoną i matka.
a ktos powiedzial ze nie bedzie??
dziewczyna_1985 pisze:Ludzie w jakim wy świecie żyjecie segregujecie ludzi.
z tego co widze to chyba nie w tym samym co ty..
dziewczyna_1985 pisze:Bo co poniektórzy spotykaja sie tylko z ładnymi osobami zeby się pokazać pzed ludźmi.
to zle o nich swiadczy
dziewczyna_1985 pisze:Wszystko zależy od chłopaka co na pierwszym miejscu w życiu stawia wysoko w hierarhi wygląd, czy charakter i serce.
no wlasnie a on podkreslil ze wyglad mu przeszkadza ale charakter ma fajny... czytanie ze zrozumieniem, wtedy nie bedzie do nas pretensji

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » wt lip 28, 2009 6:48 pm

skoro tak bardzo jemu to przeszkadza z oczywistych względów, i jest to przeszkodą barierą do dalszego rozwijania się znajomości to krótka piłka niechaj zakończy tą znajomość, bo im dłużej się z nią spotyka tym bardziej ją zrani i jemu też będzie cieżej podjąść jaką kolwiek decyzje.

Awatar użytkownika
vase6
Bywalec
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 11, 2009 7:01 pm
Lokalizacja: Stąd

Post autor: vase6 » wt sie 04, 2009 2:58 pm

lukzac8 - co za idiota ...
żal mi Cie człowieku ...
czy Twoim zdaniem wszyscy powinni być idealni ?!
spójrz najpierw na siebie a puźniej oceniaj innych ! (w tym przypadku tą dziewczynę) . A Ty idealny jesteś ? nie widaje mi sie ;/ jeśli ona Ci sie pasi , to weź sie ogarnij i jej to powiedz i nie rób jej nadzieji i przykrości[/b]
.wysadźmy się w powietrze dzś w centrum o 16.00 ...
razem raźniej .

życie depcze wyobraźnię.

Awatar użytkownika
Smutny
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 05, 2009 7:10 pm

Post autor: Smutny » sob paź 10, 2009 2:47 pm

Niestety, muszę się zgodzić z vase6.
Nie liczy się wygląd (no, może czasem :-P witamy w XXI wieku...), tylko to, co człowiek czuje do drugiego człowieka.
Kochasz ją? Ona kocha ciebie? To nie ma żadnego problemu!

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » sob paź 10, 2009 9:05 pm

vase6 pisze:lukzac8 - co za idiota ...
dobrze ze ty jestes madra
vase6 pisze:czy Twoim zdaniem wszyscy powinni być idealni ?!
w ktorym miejscu on to niby napisal. Stwierdzil fakt ze dziewczyna jest brzydka i gruba, ma mowic ze jest piekna jak tak nie jest? NIe mowil tego w celu obrazenia jej, tylko zeby przedstawic sytuacje. Jak by chcial ja obrazic to wcale by sie nie martwil ze skrzywdzi ja zostawiajac.

A tak swoja droga to widze ze jestes bardzo wrazliwy, ale rzeczywiscie mozesz ja nieswiadomie zdradzic. Zanim zdecydujesz sie z nia byc musisz byc w 100% pewien ze tego chcesz. A co jezeli pojdziesz z nia do lozka i stwierdzisz ze jednak jej tusza Ci przeszkada? wtedy dopiero ja zranisz jak zaczniesz sie odsuwac po przespaniu. Albo co zrobisz gdy bedziesz z nia i poznasz rownie mila dziewczyne, ktora spodoba Ci sie rowniesz z wygladu? naturalne jest ze bedziesz wolal ta druga. Pozatym wiem ze wyglad nie jest najwazniejszy, ale swoja role tez spelnia, zwlaszcza na poczatku. Gdy milosc jest juz dojrzala a ludzi laczy wiele wspolnych radosci, przykrosci i przezyc, wyglad zaczyna mniec coraz mniejsze znaczenie. Jednak pierwsze miesiace znajomosci to wzajemna fascynacja, czesto fascynacja wygladem. Najistotniejsze dla mnie jest jednak to, ze nie napisales ze ja kochasz, to juz jest wystarczajacy powod by nie zaczynac tego zwiazku. Mysle ze chcesz byc z nia tylko z litosci- gdy ona sie zorientuje ze tak jest to bedzie dla niej prawdziwym ciosem. Duzo wiekszym niz teraz bys sobie to odpuscil. Poza tym kazda kobieta lubi chce byc ladna w oczach swojego mezczyzny. Ona w Twoich nie bedzie. A skad wiesz- moze kiedys spotka faceta, ktory wlasnie gustuje w puszystych i dla niego bedzie piekna, da jej to odczuc i on podaruje jej prawdziwe szczescie.

ODPOWIEDZ