''Przekladnie'' rocznicy bo kolega...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Ona123
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 19, 2008 7:51 pm

''Przekladnie'' rocznicy bo kolega...

Post autor: Ona123 » śr lis 19, 2008 8:13 pm

Cześć Wszystkim.Jestem ze swoim chlopakiem juz prawie rok bo dokladnie za kilka dni mamy rocznice. problem w tym ze moj chlopak zostal zaproszony na 18-tke do kolegi w tym samym dniu. kiedy z nim o tym gadalam spytal mnie czy mozemy ''przesunac'' rocznice na inny dzien bo on chce isc na te urodziny. i teraz pytanko szczegolnie do dziewczyn:co mam zrobic? zgodzic sie czy wrecz przeciwnie? i jak wy byscie sie poczuly w takiej sytuacji bo mi zrobilo przkro:(
''...Czas Nie Leczy Ran, On Tylko Przyzwyczaja Nas Do Bólu...''

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » śr lis 19, 2008 8:51 pm

Ona123 pisze:Cześć Wszystkim.Jestem ze swoim chlopakiem juz prawie rok bo dokladnie za kilka dni mamy rocznice. problem w tym ze moj chlopak zostal zaproszony na 18-tke do kolegi w tym samym dniu. kiedy z nim o tym gadalam spytal mnie czy mozemy ''przesunac'' rocznice na inny dzien bo on chce isc na te urodziny. i teraz pytanko szczegolnie do dziewczyn:co mam zrobic? zgodzic sie czy wrecz przeciwnie? i jak wy byscie sie poczuly w takiej sytuacji bo mi zrobilo przkro:(
Omg... ja bym się zgodziła i nie robiła afery z rocznicy ;)
18 to ważna sprawa. ;)
Jej przesunąć nie można, a rocznicę i owszem.
Więc nie histeryzuj ^^
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ