Problem..Z dwiema przyjaciółkami..

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Madzia

Problem..Z dwiema przyjaciółkami..

Post autor: Madzia » czw lip 20, 2006 11:41 am

Mam dwie przyjaciółki najlepsze ..chciala bym spedzac z nimi czas ..tak zeby jedna ani druga nie czula sie pokrzywdzona..(dodajac.. ze one sie nie lubia wiec..spedzanie razem czasu odpada.. :-( )..Jedna rozumie mnie.. a ta druga caly czas sie obraza..a my wszystko robimy zeby bron boze ona sie nie obrazila..chwilami.. mam tego dosc..!!

Niewiem co zrobic..Jednej moge sie wygadac..O wszystkim.. A drugiem o.. chlopcach.. Jedna lubie i druga.. chcociaz ostatnio wydaje mi sie ze..Tą ..Z która ..Boimy sie zeby tamta sie nie obrazlia..

Sory nie podaje imion i to troche skomplikowane..Ale niechce zeby ktoras z nich sie otym dowiedziala..

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » czw lip 20, 2006 11:55 am

Co to za przyjaciółka, która się ciągle obraża?! A na co w ogóle?

Madzia

Post autor: Madzia » czw lip 20, 2006 12:08 pm

Wlasnie to jest najbardziej zagatkowe. :-P Bo newiem.... :roll: :mrgreen:

grim_reaper

Re: Problem..Z dwiema przyjaciółkami..

Post autor: grim_reaper » czw lip 20, 2006 12:28 pm

Madzia pisze:Jedna rozumie mnie.. a ta druga caly czas sie obraza....
To jak Ty możesz z nią rozmawiać, jak cały czas się obraża, i jeszcze nie wiadomo na co? :mrgreen: Pogadaj z nią i zapytaj, o co chodzi!

Veiovis

Post autor: Veiovis » czw lip 20, 2006 12:40 pm

Jeżeli to sa twoje PRZYJACIÓŁKI to powinny zrozumieć, że masz jeszcze jedną osobę której chcialabyś poświęcić swój czas. Wiem, ze to trudne, ale powinna to uszanować. Skoro one wzajemnie sie nie lubią, to spróbuj rozdzielić swój czas, tak by żadna z nich nie poczuła sie pokrzywdzona.

greenka

Post autor: greenka » czw lip 20, 2006 4:58 pm

Ja Cię cholernie dobrze rozumiem... Nie będę tu rozwijać mojej historii, bo nie ma ona znaczenia, ale faktem jest ze prawdziwa przyjaciółka zrozumie. Wiadomo, że każda chciałaby Cię mieć dla siebie, ale skoro nie lubią się nawzajem to powinny uszanować to, że masz też innych znajomych z którymi chcesz spędzać czas.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » czw lip 20, 2006 10:26 pm

Ja proponuje zrobić głosowanie na forum. Wynik ankiety pokaże którą masz wybrać. Gdy wybór nie będzie Ci odpowiadał "dosypiemy kartek" jak za Gomułki.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Julia

Post autor: Julia » pt lip 21, 2006 11:50 am

głosowanie.. hehe ;) ja mam dwie przyjaciółki.. nie zawzse sie ze sobą zgadzamy, ale wiadomo, że nikit nie jest ze stali :) obecnie spędzam z nimi wakacje i nawet sie dogadujemy :P powiem wam, że najlepiej sprawdzić czy dobrze znasz człowieka gdy spędzasz z nim conajmniej 48h :) tak wiec sprawdź to jesli masz taką możliwość..

kirke

Post autor: kirke » sob lip 22, 2006 6:56 pm

jak cię któraś obraża(nie wnikam która) to nie jest twoja przyjaciółka(no chyba,że jest to twórcze obrażanie) .. skoro nie jest to przyjaciółka to chyba problem z głowy 8-)

Katieee

Post autor: Katieee » pn lip 24, 2006 11:10 am

Skoro ta druga się ciągle obraża to zastanów się czy ona naprawde jest twoją przyjaciółką.

ODPOWIEDZ