Problem z całowaniem ;( pomocy...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
lovin

Problem z całowaniem ;( pomocy...

Post autor: lovin » wt maja 23, 2006 8:09 am

Witam, jestem nowa na tym forum..

Mam problem i potrzebuje pomocy..

Nigdy dotad nie mialam chlopaka, zawsze czulam sie zakompleksiona i stalam z boku..

Teraz pojawil sie ktos, kto jest dla mnie wazny i co raz blizszy, ale na mysl o calowaniu robi mi sie po prostu slabo.. Nie potrafie sie calowac ;(..

Pomocy, mozecie podac kilka wskazowek jak sie calowac, co robic z jezykiem itp.. Moze to glupie, ale ja naprawde nie umiem sie calowac i nie chce wyjsc na idiotke..

Pomozcie plsss..
Ostatnio zmieniony czw cze 01, 2006 4:44 pm przez lovin, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 8:30 am

lovin...nie przejmuj się. Jeśłi chłopak jest naprawdę fajny to poprostu powiedz mu, że jeszcze nigdy się nie całowałaś. Ja jak całowałam się kiedyś z moim już ex chłopakiem, to go zgięłąm, bo wsadziłam mu język do buzi, a on jak sam później przyznał nie bybł an to gotowy i też za bardzo nie wiedział jak go użyć. To nic trudnego. A poza tym jeśłi masz problem z samym całowaniem, to najpierw całujcie się normalnie, bez użycia języka.

PS: Proszę o wpisanie się w dziale Przedstaw się. W innym przypadku dostaniesz ostrzeżenie.

lovin

Post autor: lovin » wt maja 23, 2006 8:40 am

ok ok, ale niech mi ktos napisze, wlasnie co poczac z tym jezykiem, tego sie wlasnie boje najbardziej, ze nie bede wiedziala co zrobic z jezykiem ;(;(;(..

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 8:48 am

Jeśli nie jesteś pewna swoich umiejętności. To poprostu całuj, a jak chłopak ci wepchnie język do buzi, to nie dawaj po sobie poznać, że to dla ciebie coś nowego. Poprostu muskaj go swoim językiem.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 9:49 am

To przecież kobiety mają w genach...jak rodzenie dzieci i ich wychowywanie. Niema co się stresować...poza tym jak kocha to zrozumie. Dobrze mówie?

Cat

Post autor: Cat » wt maja 23, 2006 11:54 am

ugryź go co się będzie bez pukania wpychał hehehe (żarcik) a powaznie to jak on włorzy język to Ty w sumie nie masz dużo do roboty to on musi kombinować:) poprtostu dotykaj swoim jezykiem jego, a po jakimś czasie to samo przyjdzie :D

lovin

Post autor: lovin » wt maja 23, 2006 12:57 pm

dzieki za pomoc i rady..
postaram sie tak nie stresowac tym..

jeszcze raz dzieki..

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 12:58 pm

i anpisz czy poszło :-D

Black_Devil_93

Re: problem ;( pomocy...

Post autor: Black_Devil_93 » wt maja 23, 2006 2:40 pm

lovin pisze:Witam, jestem nowa na tym forum..

Mam problem i potrzebuje pomocy..

Nigdy dotad nie mialam chlopaka, zawsze czulam sie zakompleksiona i stalam z boku..

Teraz pojawil sie ktos, kto jest dla mnie wazny i co raz blizszy, ale na mysl o calowaniu robi mi sie po prostu slabo.. Nie potrafie sie calowac ;(..

Pomocy, mozecie podac kilka wskazowek jak sie calowac, co robic z jezykiem itp.. Moze to glupie, ale ja naprawde nie umiem sie calowac i nie chce wyjsc na idiotke..

Pomozcie plsss..
ja sie nigdy nie calowalam
nie przejmuj sie kurde....:)nie przesadzaj jesli nie ugryziesz go w język, bedzie ok;P

Czrnulka

Post autor: Czrnulka » pt maja 26, 2006 1:38 pm

Wyluzuj bedzie ok :lol:

ODPOWIEDZ