Pomożecie??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
zmienna102
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 11, 2009 4:00 pm
Lokalizacja: z daaaleka

Pomożecie??

Post autor: zmienna102 » pt gru 11, 2009 4:19 pm

W mojej szkole jest pewien chłopak i pewien problem z nim związany:(

Jest taki ze nie wiem jak do niego zagadac:( on mnie w ogóle nie zna (moze z widzenia)
rzadko się widujemy na przerwach:( Nic kompletnie mi nie przychodzi do głowy jak moge do niego zagadać;(

Prosze Was dajcie mi jakies rady bo jak ja siebie znam to jak zwykle cos zepsuje


Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Awatar użytkownika
Charlotte--
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: z daleka..

Post autor: Charlotte-- » pt gru 11, 2009 9:19 pm

hmnn.. Mogłabyś zacząć od podpytania się troche o niego ;) no wiesz.. co lubi robić, czym się interesuje. Potem (jak już będziesz mniej więcej w temacie) zdobądź jego gg lub napisz na nk. Albo też nr tel. ok jego jakich kolwiek koleżanek. Jak już zaczniecie pisać to umów się z nim koło biblioteki lub stołówki (gdzie będzie większy spokój xd) I pogadaj z nim na spokojnie. Udawaj że on cię nie interesuje. Jak już będziesz wiedziała co lubi, będziecie mieć o czym gadać na pierwszej rozmowie. Napewno go zaskoczysz! Powodzenia ;)
-Charlotte.
' jestem igraszką losu ' ;d

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz gru 13, 2009 9:54 pm

Proponuję zacząć od zastanowienia się, czy nie macie jakichś wspólnych znajomych. Jeśli tak to po prostu podejdź kiedyś do grupki i zacznij gadać(niekoniecznie od razu do niego).

Z tym udawaniem, że Cię nie interesuje to nie przesadzaj, bo możesz przestrzelić i będzie po ptakach.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
essential
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 17, 2009 3:34 pm
Lokalizacja: z bram piekieł

Post autor: essential » czw gru 17, 2009 8:42 pm

Może niechcący wpadnij na niego? W filmach to zazwyczaj działa ;D
Albo zdobądź jego nr gg i zagadaj, tak będzie Ci na pewno o wiele prościej ;). Dalej się rozkręci, spotkacie się i gitara gra.
Diabeł struga kredki.

Awatar użytkownika
zmienna102
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 11, 2009 4:00 pm
Lokalizacja: z daaaleka

Post autor: zmienna102 » pt gru 18, 2009 1:39 pm

Jesli zdobede jego nr telrfonu np to jak mam odpowiedziec na pytanie "skad masz moj nr telefonu":((

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » pt gru 18, 2009 3:32 pm

Zdobądź jego numer :) a pytania skąd go masz nie musi zadawać ;p
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

ODPOWIEDZ