???? pomożecie ???

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Daś001
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 7:55 pm

???? pomożecie ???

Post autor: Daś001 » ndz maja 10, 2009 7:56 pm

Hej. Od półtora roku piszę z pewnym chłopakiem.. Nasza znajomość zaczęła się od tego, że się wygłupiłam na mieście i powiedziałam mu 'cześć'. On po miesiącu zdobył sobie mój numeri zaczął do mnie pisać. Ja na początku nie wiedziałam kim on jest, bo go nie kojarzyłam więc nie chciałam z nim pisać. Po jakimś czasie napisał, że powiedziałam mu na mieście cześć więc skojarzyłam go. Zaczęliśmy ze sobą pisać. Pisało nam się bardzo fajnie. On zaproponował spotkanie, ale ja jakoś odmówiłam :( . Ale on nie zrezygnował pisał dalej.. W tym roku w walentynki również zaproponował spotkanie, ale ja nie mogłam z powodu spraw rodzinnych.. Było mi głupio, że znowu odmówiłam i po jakiś 3 tygodniach ja zaproponowałam spotkanie, i wtedy on napisał, że dzisiaj to zbytnio nie może. Więc zrozumiałam. Potem na gadu napisał, że jak ja odmówiłam to jakoś mu się tym razem też odechciało.. Nie gadaliśmy jeszcze w realu ewentualnie tylko 'cześć' :( , zawsze jak go widzę to serce mi strasznie wali i czuje te 'motyle' w brzuchu.. Było pomiędzy nami kilka sprzeczek.. Ale on nadal pisze.. Wczoraj wyjaśniliśmy sobie też jedną sprzeczkę poważniejszą. A dzisiaj już normalnie do mnie napisał.. I pisał że w piątek i sobotę grają w siatę i że fajnie by było jak bym wpadła popatrzeć z jakąś kumpelą.. Aha i nie jestem pewna czy nie ma dziewczyny.. Albo z jakąś kręci, Choć wiem że ostatnio nie miał ale teraz nie wiem.. Kurcze, nie wiem o co mu tak naprawdę chodzi :( .. Pomożecie? Co ja mam myśleć? Co mam robić?

Przepraszam, że tak się rozpisałam..
POZDRAWIAM :)

walu11

Post autor: walu11 » ndz maja 10, 2009 7:59 pm

Jak piszecie od póltora roku, to mogę Ci powiedzieć, że gdybyś mu się nie pdoobała, to by tyle nie pisał, a co jeszcze - CZEKAŁ...

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz maja 10, 2009 9:56 pm

Zapewne macie po 14-16 lat.
Nie mam pojecia jak mozna "znac" kogos przez ponad rok, a ani razu nie porozmawiac z nim normalnie, chociaz sa setki okazji. Moim zdaniem jestescie zalosni i dziecinni :>. Pozdrawiam

walu11

Post autor: walu11 » pn maja 11, 2009 5:41 am

Baruch pisze:Moim zdaniem jestescie zalosni i dziecinni
Zgadzam się ;-)

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn maja 11, 2009 8:13 am

No i na dodatek mieszkacie w jednym mieście. :lol:
I wiecie jak wyglądacie. Dziwne, żeście się jeszcze nie spotkali.
No, a ja nie wiem o co mu chodzić może, bo nie jestem nim :>
Eh. Po prostu się spotkajcie i tyle.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn maja 11, 2009 1:18 pm

Daś001 niestety czasy nadeszły, ze dziewczyna czesciej przejmuje inicjatywę- i w tym wypadku chyba musisz zaryzykować, (p.s. niektórzy faceci są mało domyślni i bardzoooooooooo pomału kojarzą fakty ;D). Zawsze warto sprobowac, jak na razie nie masz nic do stracenia...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » pn maja 11, 2009 3:41 pm

Idź popatrzeć jak gra, a po całej rozgrywce zapytaj się czy jutro by nie miał czasu, wyskoczyć na miasto.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn maja 11, 2009 5:31 pm

Sally pisze:Idź popatrzeć jak gra, a po całej rozgrywce zapytaj się czy jutro by nie miał czasu, wyskoczyć na miasto.
prosto konkretnie i na temat ;D
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » pn maja 11, 2009 9:21 pm

Fusa_20 pisze:prosto konkretnie i na temat ;D
No, bo po co ma się babrać w coś czego koleś nie kupi... tak przy najmniej będzie miała 2 sprawy z głowy tzn. spotkanie i sprawdzi, czy koleś na nią leci.
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

ODPOWIEDZ