O czym rozmawiać z dziewczyną?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
eddy123

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Post autor: eddy123 » ndz lis 25, 2007 8:34 pm

mam taki problem poznałem dziewczynę przez sms (niestety)... Już raz się z nią spotkałem, ale to było takie spotkanie z naszymi wspólnymi znajomymi... teraz mamy się spotkać sam na sam. O czym z Nią gadać? Nie piszcie tylko "bądź sobą" lub coś w tym stylu. Bo przy dziewczynach próbuję być sobą, ale mi to specjalnie nie wychodzi... Jak mam coś powiedzieć to brakuje mi na to pomysłów... i w tym cały problem :/ Nie mogę znaleźć wspólnego języka, tematów, jakoś mnie przytyka.... Sorry że tak chaotycznie napisane. Pomóżcie!!!!!

Awatar użytkownika
Antikas Karios
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: pn lis 19, 2007 7:54 pm
Lokalizacja: N I B Y L A N D I A

Post autor: Antikas Karios » ndz lis 25, 2007 9:27 pm

w ogóle to sie postaraj wyluzować. na tyle na ile to możliwe chociaż ;) jest kilka tzw. bezpiecznych tematów, które można poruszać zawsze i wszędzie, ale troche głupio rozmawiać z dziewczyną o małyszu, czy "jak tam nasi grali ostatnio", a pogoda chyba nie będzie zbyt interesującym tematem :) ja radziłbym rozmawiać o zainteresowaniach. po prostu nawijaj na temat, o którym masz troche pojęcia. powiedz jej czym sie interesujesz, spróbują ją tym zaciekawić. niech ona opowie Ci o swoich, możesz gadać o rodzeństwie, o szkole, o tym co ciekawego Cię ostatnio spotkało, macie wspólnych znajomych, więc opowiedz coś na temat znajomych o czym ona może nie wiedzieć, jakąś anegdote.

tak naprawde, to ciężko jest coś doradzić. najlepsza jest improwizacja. może to ona będzie rozmawiała, a Ty będziesz sobie spokojnie słuchał ;) w każdym razie do boju kowboju i powodzenia ;-)
"Żyj tak aby twoim znajomym zrobiło się smutno kiedy umrzesz" Julian Tuwim

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » pn lis 26, 2007 7:14 pm

Jestem dziewczyną więc ci moge doradzić : przedewszystkim wyluzuj ,to moja podstawowa rada.(I pamętaj że dziewczyna może udawać niedostępną)
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » pn lis 26, 2007 7:38 pm

cóż, jeśli chcesz kiedykolwiek kogoś mieć, nie możesz być cichy i wstydliwy. przełam się, zwalcz to. łatwo powiedzieć, trudniej wykonać? wiem, ale o to chodzi, żeby dać coś z siebie. jeśli nie będziesz miał nic interesującego do powiedzenia, to dziewczyna uśnie.
owszem, bywa, że nie można znaleźć z kimś wspólnego języka, ale jeśli to reguła, to już problem.
kilka podstawowych zasad
1) nie nawijaj wciąż o sobie
2) nie zapomnij że jesteś facetem
3) nie uciekaj wzrokiem
4) nie udawaj
5) przygotuj się na to spotkanie. wymyśl jakieś tematy, choćby błahe. zadawaj pytania

i... 6) nic na siłę :!:

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » wt lis 27, 2007 6:37 pm

Nieboraczek pisze:przygotuj się na to spotkanie. wymyśl jakieś tematy, choćby błahe. zadawaj pytania
a co on idzie na jakaś debatę ? a jak zapomni jakiegoś pytania to co ma nic nie mówić ? mówisz żeby nie udawał ale jak wymyśli pytania i w jakiś sposób się przygotuje do rozmowy to wg mnie to jest sztuczne ;/ co cały czas przed spotkaniem będzie sobie planował ?
izka101 pisze:I pamętaj że dziewczyna może udawać niedostępną)
No a potem się dziwi jak facet odchodzi bez słowa bo myśli że nie ma szans itp ...
Nieboraczek pisze:nie uciekaj wzrokiem
jak cały czas się będzie gapił na nią to może to być niezręczne :>

Ja mam dla Ciebie radę skoro napisałeś że poznałeś dziewczynę przez sms i dodałeś niestety to wnioskuję że nie jesteś za bardzo tym uradowany więc daj sobie z nią spokój żyj sobie w pokoju swoim bez dziewczyn ;-) zero obaw ... a jak nie pasuje to wychodz częsciej z domu dziewczna ma to do siebie że nie skreśla od razu faceta a teksty które nam wydają się żałosne one łykają bez problemu :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nieboraczek
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 12:39 pm

Post autor: Nieboraczek » śr lis 28, 2007 8:10 am

jak widzisz traktuje to, jakby szedł na jakąś debatę. i w przygotowaniu sobie kilku ratunkowych tematów nie widzę nic złego. na pewno są rzeczy, któr chciałby o niej wiedzieć.

i nikt nie mówił, że trzeba cały czas gapić się komuś w oczy. wystarczy tylko że nie będzie go peszyło spojrzenie na nią. to takie straszne? NIE.

ODPOWIEDZ