Niezdecydowanie

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Niezdecydowanie

Post autor: Setciu » sob cze 26, 2010 12:49 pm

Zwracam się głównie do kobiet!
Mam taki problem, moja dziewczyna poszla ze mną do klasy...
Jestem w niej cholernie zakochany i wiem ze zrobilbym wszystko żeby być z nią tak długo jak się da, ale ona czasem jest tak denerwująca i ma tak zmienne humory że ja nie nadążam iczasem męczy mnie już to wszystko... Nie potrafilbym z nią zerwać i w ogóle mocno ją kocham... Staralem się o nią wcześniej rok i bardzo chcialem tego związku... Niedawno zapytalem się jej czy ona w 100\% chce ze mną być, a ona po zastonowieniu powiedziala że w 99,9 % TAK...Wiem że mnie uwielbia ale czasem myśle ze chcialaby bardzo mieć we mnie przyjaciela jakbyśmy się rozstali , ale wie że nie moze we mnie tego szukać bo jej już to powiedzialem... No i ona raczej mnie nie zostawi i możliwe że bedzie sie ze mną meczyć wbrew swojej woli bo jest strasznie niezdecydowana i boi się zmian a chodzi ze mną do klasy i to wszystko wyglądalo by dziwnie i sytuacja bylaby straszna.... JA Ją KOCHAM !!!
Co mam zrobić???
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » sob cze 26, 2010 6:21 pm

Czegoś tu nie rozumiem - na początku piszesz, że ją kochasz, później piszesz tak jakbyś był pewien, że z Tobą zerwie. Jeśli jest jej z Tobą dobrze, to myślę, że z Tobą będzie.
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
Demotikon
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 26, 2010 10:18 pm

Post autor: Demotikon » sob cze 26, 2010 10:35 pm

motales rok, a ona sie zastanawiala nad tym,czy chce z toba byc? smieszne sa te twoje procenty, bo albo z kims sie jest na sto, albo w ogole sie nie jest. 'kocham - nienawidze, nie ma nic pomiedzy' .

Tala jestes z okollic poznania :> ?
Ostatnio zmieniony sob cze 26, 2010 10:35 pm przez Demotikon, łącznie zmieniany 1 raz.
Cholerny sceptyk.

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » ndz cze 27, 2010 8:32 am

Tyy ale ja też tak myśle że nie ma czegoś takiego jak te procenty!!! Tylko ona mi coś takiego narzuciła !!!
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » ndz cze 27, 2010 1:06 pm

% Ci anrzuciła?
no nie żartuj...

Ty chcesz z Nia byc na pewno?
bo jakos tak dziwnie piszesz?

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » ndz cze 27, 2010 1:30 pm

Demotikon - nie jestem z Poznania, z Ostrołęki :)
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » pn cze 28, 2010 7:38 am

Noo chce z nią być :P To jest wlaśnie problem tylko nie ęde z nią jesli ona tego na prawde nie bedzie chciec...Ona jest strasznie niezdecydowana o to chodzi....
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » pn cze 28, 2010 11:05 am

To porozmawiaj z nią szczerze i jak trzeba będzie to sam zadecyduj. Po co masz się z nią męczyć?? Jeśli sama nie może się zdecydować - zrób to za nią!
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » wt cze 29, 2010 6:57 am

Tala pisze:To porozmawiaj z nią szczerze i jak trzeba będzie to sam zadecyduj. Po co masz się z nią męczyć?? Jeśli sama nie może się zdecydować - zrób to za nią!
Tylko problem polega na tym że ja nie potrafilbum jej zostawić ... Ja ją mocno Kocham i sama myśl że mam żyć bez niej mi nie przechodzi ... A porozmawiać z nią szczerze na takie tematy jest trudno bo ona zazwyczaj sama nie wie co ma powiedzieć... strasznie zamknieta w sobie jest... piszcie coś jeszcze :) Dziekuje Talu :):)
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » wt cze 29, 2010 6:55 pm

Setciu pisze:myśle ze chcialaby bardzo mieć we mnie przyjaciela jakbyśmy się rozstali
Setciu pisze: strasznie zamknieta w sobie jest
Sory ale czegoś tu nie rozumiem
Love is the answer . . .

ODPOWIEDZ