nieudane spotkanie

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
syrenka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

nieudane spotkanie

Post autor: syrenka24 » ndz sty 18, 2009 8:24 pm

Hej:)

Dzis spotkalam sie z takim jednym chlopakiem to bylo nasze 1 spotkanie ale niestety chyba najgorsze w zyciu.Poszlismy do kina w kinie czekalismy dosc dlugo bo byla dluga kolejka na poczatku cos tam zagadywal do mnie ,ale raczej nie duzo.Gdy weszlismy do sali kinowej usiedlismy na swoich miejscach przez caly film nic nie gadalismy.On jeszcze przed spotkaniem mowil ze bedzie mnie trzymal za reke i bedziemy tak siedziec i ze mnie przytuli a przez caly film tego nie zrobil siedzielismy i ogladalismy film nie bylo tak zle.Gdy juz wyszlismy z kina spytalam go gdzie teraz idziemy a on ze musi sprawdzic o ktorej ma tranwaj juz myslalam ze pojedzie ale zaproponowal zebysmy poszli cos zjesc zgodzilam sie szlismy nic nie gadajac bylo tak sztywno.Weszlismy do macdonaldu on sobie kupil 2 hamburgery i frytki a mi frytki i hamburgera i do tego cole.Siedlismy i jednismy w milczeniu prawie wogle nie gadalismy on tylko sie obzeral Nawet nic do mnie nie mowil patrzyl tylko w inna strone i jadl troche glupio sie czulam cos tam zagadywalam do niego ale on odp. krotkimi zdaniami bylo beznadziejnie.A jeszcze na dodatek jak juz prawie konczylismy jesc zadzwonil do kogos i gadal przez tel a ja czekalam jak glupia az skonczy Wyszlismy na dwor i wtedy do niego powiedzialam ze fajnie ze mnie olal a on na to ze musi juz wracac nieweim czy nie slyszal do do niego powiedzialam albo udal ze nie slyszy .
Wracalismy tez prawie nic nie gadalismy byl obojetny wobec mnie.Prawie wogle sie nie usmiechal .Potem czekalismy on na swoj tranwaj ja na swoj i tez praiwe sie nie odzywal tez nieweidzialam co mowic.A jak juz sie zegnalismy to powiedzial tylko pa i poszedl sobie ani mi nie dal buziaka ani nie przytulil .Wiecej sie z nim nie spotkam strasznie dziwnie sie zachowywal.Beznadzieja.

Co o tym myslicie ??

Awatar użytkownika
Kolorowa jak Diabli
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:13 pm
Lokalizacja:

Post autor: Kolorowa jak Diabli » ndz sty 18, 2009 8:36 pm

Pewnie mu się nie spodobałaś, tak jak on Tobie. Nie masz się czym przejmować. Czasami tak jest. Nie wszystko będzie się układać po naszej myśli.
Znajdź to czego szukasz...

Awatar użytkownika
syrenka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: syrenka24 » ndz sty 18, 2009 8:41 pm

W tym rzecz ze on tez mi zabardzo sie nie spodobal :lol:

Awatar użytkownika
Kolorowa jak Diabli
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: śr sty 14, 2009 8:13 pm
Lokalizacja:

Post autor: Kolorowa jak Diabli » ndz sty 18, 2009 8:44 pm

No widzisz, więc nie masz czego żałować. Im szybciej sobie odpuścisz, tym szybciej zaczniesz szukać kolejnej "ofiary" :)
Znajdź to czego szukasz...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pn sty 19, 2009 2:11 pm

syrenka24 pisze:Dzis spotkalam sie z takim jednym chlopakiem to bylo nasze 1 spotkanie ale niestety chyba najgorsze w zyciu.
No jak on szedł z Toba to pewnie przeżył szok bueh
syrenka24 pisze:Poszlismy do kina
kino to najlepsze posunięcie gdyż w łatwy sposób można zapewnić sobie ciszę a dziewczyny na takie coś lecą tu do kina tu do teatru tu do parku i potem hop siup do łóżka tak tak jest
syrenka24 pisze:Gdy juz wyszlismy z kina spytalam go gdzie teraz idziemy a on ze musi sprawdzic o ktorej ma tranwaj
No nie dziwie się też bym szybko uciekał od Ciebie
Co o tym myslicie ??
Po co w ogóle założyłaś ten temat porażka chcesz żebyśmy cie co pocieszyli czy w jakim celu nie rozumiem ;> Chciałaś się pochwalić jak to każdy facet Cie olewa ?
Kolorowa jak Diabli pisze:"ofiary" :)
Dokładnie to jest dobre słowo OFIARY ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn sty 19, 2009 4:21 pm

Wydaje mi się, że rzecyzwiście mu się nie spodobałaś, ale frajer trochę skoro tak gadał i naobiecywał, i nagle siup. Dupa i nic nie ma. Nie rozumiem też dlaczego od razu po kinie Cie nie spławił tylko jeszcze na jedzenie wyciągał. :-| Czas tylko straciłaś, al nie martw się będę i lepsi i gorsi, jeszcze ;-)

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » pn sty 19, 2009 4:51 pm

Dziwny facet.... trzeba to przyznac.... No, ale nie ma co sie martwic.... Nie wszystkie spotkania są udane... Przynajmiej wiesz, ze jest nie dla Ciebie i on wie, ze Ty nie jestes dla niego.... :-P :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn sty 19, 2009 4:55 pm

Rosia pisze:ale frajer trochę skoro tak gadał i naobiecywał,
Eee? Proszę? W którym miejscu on jej coś obiecywał? Chodzi o przytulanie? Głupie. "Ej joł maleńka będę cię przytulał..." No błagam :|

A dlaczego facet dziwny? Bo mu się gadka z panną nie kleiła? I co z tego. To nie znaczy, że jest dziwny. Nie zawsze jest pięknie i fajnie. Zresztą to by dziwne było gdyby z każdym się gadało jak z bajki...
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Rosia
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 598
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 12:33 pm

Post autor: Rosia » pn sty 19, 2009 9:33 pm

Jasne rozumiem, że każdy nie jest jak z bajki, ale skoro widzi, że rozmowa się nie klei, to któreś z nich powinno to zakończyć, a nie ciągnąć jeszcze bardziej tak, żeby zniechęcili się do siebie totalnie.

A o to obiecywanie. Nie przyjmuje tego poważnie, ale jednak to świadczy o jego tak naprawdę lekkim tchórzostwie, że na gg umiałby wyznać jej nawet miłość itp. a w rzeczywistości robi zupełnie co innego i inaczej się zachowuje. Powinien chociaż spróbować ;-)

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn sty 19, 2009 9:36 pm

A o to obiecywanie. Nie przyjmuje tego poważnie, ale jednak to świadczy o jego tak naprawdę lekkim tchórzostwie, że na gg umiałby wyznać jej nawet miłość itp. a w rzeczywistości robi zupełnie co innego i inaczej się zachowuje. Powinien chociaż spróbować ;-)
A dla mnie to jest głupie. To ma samo wyjść.
Rosia pisze:Jasne rozumiem, że każdy nie jest jak z bajki, ale skoro widzi, że rozmowa się nie klei, to któreś z nich powinno to zakończyć, a nie ciągnąć jeszcze bardziej tak, żeby zniechęcili się do siebie totalnie.
Głupio tak kończyć... więc najlepiej przez to przejść i mieć z głowy ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ