Niesmialy

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Mazeo

Niesmialy

Post autor: Mazeo » ndz cze 11, 2006 6:50 pm

Bujam sie w pewnej dziewczynie, chodzi ona ze mna do tej samej klasy (normalnie wszystko jest ekstra az...). Niestety mieszka ona 17km odemnie :-/ (po za Gnieznem). Niestety los chcial ze jestem niesmialy :shock: przynajmniej do niej :-|

Nieumiem tanczyc wiec wyskok na impre nie ma szans. Esemesowalem z nia dlugi czas ale od niedawna niechce ze mna rozmawiac przez esemesy (poprostu nie wnosi nic do rozmowy i nieodpisuje) niewiem czy to jest jakis znak ?? ze mam sie ruszyc bo nie bede jej chlopakiem????

Co gorsza co do niej przyjezdzam to jej ciagle niema !! unika mnie czy co ?

Prosze pomozcie mi niewiem co mam do konca zrobic czy czekac do jej urodzin ? czy dzialac juz teraz ? pomozcie! mapiszcie swoja opnie

Nelly

Post autor: Nelly » ndz cze 11, 2006 7:59 pm

[glow=cyan]Zależy jaki to typ dziewczyny. Jeśli w budzie raczej z nią nie gadasz, a tylko wysyłaliście sobie SMS to chyba możesz sobie już ją darować, bo najczęściej jak im się większe zainteresowanie okaże to już raczej na nas nie lecą.[/glow]

corolia

Post autor: corolia » ndz cze 11, 2006 8:35 pm

powinienes z nia koniecznie pogadac! nie czekaj do yrodzin bo to strata czasu (a ktos moze byc szybszy i smielszy od ciebie) A jak ta dziewczyna tez cos do ciebie czuje to powinna zrozumirc twoja niesmialosc i sana zrobi pierwszy krok

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 13, 2006 1:08 pm

Już lato...słoneczko świeci. Nie umiesz tańczyć...nic nie szkodzi. Zaproś ją nad woe (basen)...albo spytaj czy pojeździ na rowerach bo wybierasz się na małą wycieczkę rowerową...ael samemu to tak trochę nudno.

Mazeo

Dobry pomysl

Post autor: Mazeo » śr cze 14, 2006 5:59 am

Dobry pomysl tylko musze troche poczekac az ona przestanie sie na mnie gniewac :-/

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 14, 2006 6:54 am

To kup jej kwiatka i daj. Albo wyślij kartkę z tekstem...mam nadzieję, że wybaczysz temu głupkowi co ją wysłał. Tylko wybież jakąs fajną kartkę. Niech ci jakas koleżanka pomoże w wyborze.

Mazeo

...

Post autor: Mazeo » czw cze 15, 2006 6:25 am

No zapomnialem dodac to niebyla moja wina ! Chodzilo jej o nr ktorego jej niepodalem bo niemoglem aaaa co do kolezanek to one tez sa obrazone na mnie :-/

Madzialena

Post autor: Madzialena » czw cze 15, 2006 9:54 pm

najlepiej jak jasno dasz do zrozumienia o co ci chodzi...Albo postaraj sie ją zdobyć na najlepszego kumpla...Delkikatnie ją podrywaj nie pisz do niej cały czas nie odwiedzaj jej ciągle...Stopniowo do niej podchodź...jesli to nie zadziała to nie amsz już szans na ta panienkę...

kirke

Post autor: kirke » pt cze 16, 2006 4:45 pm

"na kumpla" sposób niebezpieczny.... jeszcze się dziewczyna zaprzyjaźni "za bardzo" i walnie tekst,że lubi go "jak przyjaciela"..
jak na mój gust to kawa na ławę... nie ma co zwlekać, bo czas ucieka...
kup różę, zaproś na lody i zapytaj...

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt cze 16, 2006 8:55 pm

Marcin14 pisze:aaaa co do kolezanek to one tez sa obrazone na mnie :-/
...to musiałeś nieźle coś przeskrobać.

Zablokowany