napisac do chlopaka ktory mi sie podoba.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
klaudia909
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 5:19 pm

napisac do chlopaka ktory mi sie podoba.

Post autor: klaudia909 » ndz lut 07, 2010 5:27 pm

w mojej szkole jest chlopak, ktory bardzo mi sie podoba. jest w klasie wyzej i niestety nie mamy wspolnych znajomych, choc z tego co slyszalam on nie nalezy do chlopakow, ktore publicznie osmieszaja dziewczyny, ktorym sie podobaja. mam jego gg i bardzo chcialabym do niego napisac, tylko kompletnie nie wiem, co powiedziec. tzn. niby mam pare tematow jakimi moglabym wesprzec rozmowe, ale co z tego, skoro nie mam pewnosci czy on sam bedzie skory kontynuowac pisanie. dodam ze bardzo czesto przylapuje go jak sie we mnie wpatruje, kolezanki tez mi to mowia. nie jestem niesmiala, ale w stosunku do niego odbiera mi mowe na sama mysl, ze mialabym do niego napisac. po prostu nie chce sie skompromitowac. moje pytania to, czy powinnam do niego napisac? on odchodzi w tym roku ze szkoly, takze nie wiem czy jest sens cokolwiek z tym robic... poza tym poza szkola praktycznie nie mielibysmy mozliwosci sie spotykac. i drugie pytanie, o czym z nim rozmawiac, jesli juz zdecyduje sie napisac?

Awatar użytkownika
klaudiaa141
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 4:05 pm
Lokalizacja: Końskie.

Post autor: klaudiaa141 » ndz lut 07, 2010 7:11 pm

jeśli chłopak na prawdę Ci się podoba i zauważyłaś ( i to nie tylko Ty ), ze nie jesteś mu obojętna spróbuj. co do tego co mu napisać nie masz o co się martwić, temat sam się rozwinie. wystarczy napisac co u niego, jak spędził dzień itp. :>.jak sama mówisz on w tym roku odchodzi ze szkoły, a poza szkoła nie bedziesz miała z nim kontaktu, to tym bardziej do niego napisz. potem moze nie być okazji do skontaktowania sie z nim.(no oprócz gg.)
a jeśli nic z tego nie będzie i chłopak nie odpisze.. trudno :> . próbuj z kimś innym :>
powodzenia życzę :>
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 7:14 pm przez klaudiaa141, łącznie zmieniany 1 raz.
so unreal.

Awatar użytkownika
klaudia909
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 5:19 pm

Post autor: klaudia909 » pn lut 08, 2010 11:52 am

hm dzięki, chyba rzeczywiscie napisze ;)))))

Awatar użytkownika
morgan
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 09, 2010 3:15 pm

Post autor: morgan » pt kwie 02, 2010 10:40 pm

pisz. ja napisałam. było miło. nie wiem, co z tego dalej będzie, ale puki co, nie żałuję.
I see no changes...

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » sob kwie 03, 2010 10:23 am

nie rób problemu tam gdzie go nie ma... porpstu napisz już. przecież nic sie nie stanie strasznego. albo bedzie chciał gadac albo nie. a ztego co pieszesz to raczej ebdzie chciał.

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob kwie 03, 2010 4:37 pm

jak nie spróbujesz, nie zobaczysz. A jak napiszesz, możecie być ze sobą. W obu sytuacjach możesz żałować. Ale jak napiszesz, poczujesz ulgę, i możesz być szczęśliwa xD
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » ndz kwie 04, 2010 5:31 pm

Ja myśle tak.... sam jestem niesmialy i wiem co przezywasz:P ale nie warto sie przejmowac bo jezeli nie napiszesz do niego to mozesz tego pozniej zalowac, a tak mozesz zyskać chociażby fajnego kolegę:D pisz!!!!!:D
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

ODPOWIEDZ