Mój chłopak woli kumpli ode mnie...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
gryzli0girl
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 09, 2009 9:56 am

Mój chłopak woli kumpli ode mnie...

Post autor: gryzli0girl » wt cze 09, 2009 10:16 am

Jestem z moim chłopakiem od miesiac (ale wczesniej znalismy sie dosc dlugo) i od pewnego czasu zauwazylam ze dla niego chyba wazniejsza jest 'paczka' niz ja... a skad takie moje odczycia?. juz mowie. Czasem kiedy sie klocimy albo mamy powaniejszą rozmowe i jest watek o kumplach to on zawsze mi mowi ze przyjaciela ma sie na cale zycie a dziewczyn mozna miec setki :-? ... Tak ja wiem ze to prawda bo tez mam przyjaciolke ktorej nigdy nie zostawie ale nigdy nie mowilam mu takich rzeczy typu 'tego kwiatu to pol swiatu, a 3/4 to chwasty' :-/ ... Podczas naszych rozmow czy naprawde dla niego cos znacze, oczywiscie mowi ze tak i ze mu zalezy i inne bajery... i w sumie to mu wierze bo nigdy mnie nie oklamal i mam do niego 100% zaufanie! Zmienil sie dla mnie, zmienil swoje niektore nawyki...
ale ja nadal nie wiem czy jesli bylaby taka sytuacja w ktorej mialby wybrac kumpli albo mnie, to nie wiem co by zrobil... :-?
Prosze o rade co mam zrobic albo o wyrazenie swojego zdania na ten temat...
'nie ma jutra i... nie będzie jutro też...'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » sob cze 20, 2009 8:25 pm

Musisz sie z tym pogodzic- albo zaakceptujesz jego kumpli albo szukaj sobie kogoś innego...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
qwerty
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: pt sty 16, 2009 3:28 pm

Post autor: qwerty » sob cze 20, 2009 9:08 pm

ile macie lat?

ODPOWIEDZ