Moj chlopak uwaza ze to tylko ja decyduje o sexie

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Pati

Moj chlopak uwaza ze to tylko ja decyduje o sexie

Post autor: Pati » pt wrz 14, 2007 7:55 pm

A dokładnie to ma do mnie pretensje, ze wspołzyjemy kiedy ja mam na to ochote, a przeciez nie narzucam mu tego zawsze obie strony tego chca wiadomo. Sa roznice miedzy facetem a dziewczyna no i przyznaje ze ja nie mam zawsze ochoty na sex wtedy kiedy on i o to ma pretensje ze niby zawsze wszystko musi byc po mojemu;/ czy rzeczywiscie tak jest ze to zalezy od nas czyli od kobiet czy to ja robie cos źle?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt wrz 14, 2007 10:08 pm

Od lat wiadomo, że jak ludzie uprawiają seks, to tylko wtedy gdy kobieta tego chce. Jeżeli nie chce to się to nazywa - gwałt.

Zastanów się, czy faktycznie nie jest tak jak twierdzi Twój chłopak i czy nie powinnaś pójśc na kompromis. Nie trzeba od razu zdejmować majtek. Można posłużyć się seksem oralnym i dać się pomacać. Ewentualnie z dwojga złego jeżeli ma się onanizować, to nie lepiej żeby to było zrobione Twoją ręką?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Pati

Post autor: Pati » sob wrz 15, 2007 9:32 am

No tak masz racje.

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn paź 08, 2007 12:50 pm

Nie wiem czy to Ci cokolwiek pomoże. . . W każdym bądź razie ja i mój chłopak kochamy się tylko wtedy, gdy ja mam na to ochotę i on (czyli praktycznie zawsze, ale to szczegół xD). W sumie to zgadzam się z Solem, ale też niezupełnie rozumiem Twojego chłopaka. Wychodziłoby na to, że jak Ty masz ochotę to on MUSI, a przecież tak nie jest, prawda? :->
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pn paź 08, 2007 6:01 pm

CiotkaDobraRada pisze:Nie wiem czy to Ci cokolwiek pomoże. . . W każdym bądź razie ja i mój chłopak kochamy się tylko wtedy, gdy ja mam na to ochotę i on (czyli praktycznie zawsze, ale to szczegół xD). W sumie to zgadzam się z Solem, ale też niezupełnie rozumiem Twojego chłopaka. Wychodziłoby na to, że jak Ty masz ochotę to on MUSI, a przecież tak nie jest, prawda?
Ale nie o to chodzi. On nie musi, on chce, ale on chce częściej. I gdy on czasami chce, to ona go odrzuca, a gdy ona chce, to on jej nigdy nie odrzuci. Potrzebny jest zatem jakiś kompromis, prawda?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pn paź 08, 2007 6:16 pm

Hmmm. . . Aha, czyli. . . trudno by było, gdyby ją odrzucił, skoro chce. A przecież ona nie będzie zmuszać się do sexu. Możliwe, że trafili na całkiem odmienne temperamenty i wtedy rodzi się tu spory problem.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt paź 09, 2007 10:56 am

Ja przedstawiłem swoją wizję kompromisu choćby w pierwszym moim poście w tym temacie.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ