Kocham Cię:)

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
syrenka24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Kocham Cię:)

Post autor: syrenka24 » ndz gru 07, 2008 10:24 pm

Po jakim czasie wiedzieliscie juz ze kochacie swoja dziewczyne/chlopaka?A moze juz przed byciem razem kochaliscie ? :-)

Awatar użytkownika
nati1550
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn sty 26, 2009 9:12 am

Post autor: nati1550 » wt sty 27, 2009 9:09 pm

hmm ciezko powiedziec bo przed naszym pierwszym spotkaniem rok mi sie podobał i to bardzo ale nie byałam pewna czy to miłosc.. a jak zostalismy ewidentnie para to po 3 miesiacach bylam pewna swojego uczucia oraz tego,ze go Kocham ;)
Natii

Awatar użytkownika
miss_dream
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 22, 2009 10:16 am
Lokalizacja: DSR

Post autor: miss_dream » śr sty 28, 2009 12:55 am

ok 4 miesiace .
'Przeciwko ku*estwu i upadkowi zasad.'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » śr sty 28, 2009 4:15 pm

Czasami miłosc przychodzi nagle a czasmi można powiedzieć szczer kocham cie po paru latach.... Nadużywanie tego słowa jest czasami tylko podkreśleniem, że jest nam dobrze z dana osoba, czasami używa sie tego słowa nie zawsze w znaczeniu wyznania swoich uczuć i nie zawsze szczerze.... prawdziwa miłośc rodzi sie przez długi czas, tak jak zaufanie i uważami, ze parę miesięcy to za krótki okres czasu, w ktorym można szczerze i z pełnym postanowieniem stwierdzic, ze sie kogoś kocha...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
miss_dream
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 22, 2009 10:16 am
Lokalizacja: DSR

Post autor: miss_dream » czw sty 29, 2009 12:21 pm

Fusa_20 pisze:prawdziwa miłośc rodzi sie przez długi czas, tak jak zaufanie i uważami, ze parę miesięcy to za krótki okres czasu, w ktorym można szczerze i z pełnym postanowieniem stwierdzic, ze sie kogoś kocha...
nieraz wystarczy 2 miesiace by wziasc slub jesli poczuje sie ze to to. takze to 'zakochiwanie' nie musi koniecznie trwac w nieskonczonosc.
'Przeciwko ku*estwu i upadkowi zasad.'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » czw sty 29, 2009 1:08 pm

miss_dream pisze:nieraz wystarczy 2 miesiace by wziasc slub
Tak, to chyba wiaze sie z czymś innym :mrgreen: :mrgreen: Ale najpierw jest zauroczenie co niektórzy mylą z miłoscią a poźniej jest prawdziwa miłość, co do osób które biorą ślub po krótkiej znajomośći powodzenia... ale najpierw niech sprawdzą liczbę rozwodów w Polsce i ich przyczyny....

[ Dodano: 2009-01-29, 14:09 ]
nie sztukz jest wziaść ślub i rozwieść sie również bardzo szybko :-|
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » pt sty 30, 2009 6:00 pm

Wyznawanie miłości chyba nie zależy od czasu... :-P Każdy jakoś inaczej to przeżywa, dla jednych to totalna euforia, a inni na spokojnie z zimna krwia... ;-) ;-) ;-) Ja przyznam, że boje sie zakochac.... Wiadomo, że miałam juz wielu chłopaków i mówiłam im kocham, ale to wiadomo jaka to milość ;-) ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt sty 30, 2009 6:26 pm

Dlatego używajmy tego słowa w wyjątkowych okolicznościach i w pełni zrozumienia tego słowa i jakie ono ze sobą niesie przesłanie :mrgreen:
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
CinCinGirl
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: pn sty 19, 2009 6:26 pm
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: CinCinGirl » pt sty 30, 2009 6:45 pm

ja chyba po ok. pol roku bylam pewna ze to jest to ; ) moze wam sie w yda to dlygo ale zaczelismy ze soba chodzic po bardzo krotkiej znajomosci i potrzebowalam troche czasu zeby poznac jego zachowanie w roznych sytuacjach ;] ale powiedzialam mu ze kocham wczesniej niz sie upewnilam ze tak mozna powiedziec ;p
Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba
Niegrzeczne dziewczynki dostaną się wszędzie.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob lut 07, 2009 9:21 pm

Fusa_20 pisze:miłosc przychodzi nagle
Milosc nie przychodzi nagle, tylko ksztaltuje sie przez cale zycie.

ODPOWIEDZ