Kochać i być kochanym - dewiza nz szczęście w miłości

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Czrnulka

Kochać i być kochanym - dewiza nz szczęście w miłości

Post autor: Czrnulka » sob kwie 29, 2006 10:09 pm

zastanawiam sie czy to tak wiele kochać i być kochaną :?: Dewiza na udany związek :!: Czy złudzenie czekanie na uczucie od osoby bliskiej sercu :cry:
Ostatnio zmieniony czw cze 01, 2006 4:37 pm przez Czrnulka, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » ndz kwie 30, 2006 3:43 pm

Nie wszyscy potrafią kochać...dlatego nie wszyscy są kochani. Wszystko zależy od człowieka. Na miłość trzeba cierpliwie czekać, ale nie oznacza to, że trzeba być biernym w szukaniu. Bo jeśli będziesz czekała i siedziała tylko w domu i nie robiła nic, żeby znaleść lub umocnić tą miłość, to nic z tego nie będzie.

ozeh

Post autor: ozeh » śr maja 10, 2006 7:54 pm

moze macie jakies dobre sposoby na szukanie milosci bo mi jakos to ostatnio nie wyszlo :-/

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 11, 2006 7:56 am

Trzeba szukac i być cierpliwym. Trzeba być wyrozumiałym dla tej drugiej osoby...ale tez nie dać sobą do końca żadzić. Zawsze trzeba miec swoje zdanie. No i trzeb poczuć te "motylki w żoładku"...lub jak mówi mój tata "zobaczyłem ją i pomyślałem...ONA BĘDZIE MOJĄ ŻONĄ" :-D :mrgreen: :-D

ozeh

Post autor: ozeh » czw maja 11, 2006 1:39 pm

lepiej tak niz powiedziec : "no coz stalo sie, teraz juz musi zostac moja zona" :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn maja 15, 2006 2:23 pm

a jak ktoś nie ma wyboru? to co wtedy?

Czrnulka

Post autor: Czrnulka » pn maja 15, 2006 8:49 pm

Nie mieć wyboru o bojjj zawsze jest wyjscie z sytuacji.Jeśli są chwile w związku to miłość przetrfa wszystko. Tylko pytanie czy miłość sie może wypalić i zniknie wszystko raz na zawsze :(

Cat

Post autor: Cat » czw maja 18, 2006 8:48 pm

a ja polecam gg hehehe ( tak poznalem moja polowke 28 miesiecy temu i jest cudownie :D ) miłość się nie wypali jezeli to ta prawdziwa/ mogą być złe chwile , moga byc kłutnie wrzaski i nieporozumienia, ale jeżeli to ta prawdziwa to sie nie wypali, kazda co sie wypaliła nie była tą prawdziwą
pozdrawiam:)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn maja 22, 2006 10:26 pm

Masz rację Cat. Tylko jak rozpoznać czy jest to tylko zauroczenie czy miłość?

Cat

Post autor: Cat » wt maja 23, 2006 5:34 am

to się wie odrazu :)
a jeżeli nie odrazu to zauroczenie nie trwa dluzej niż rok, a przynajmiej mi się tak wydaje:)

ODPOWIEDZ