Jak powiedzieć dziewczynie ?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Jakub

Jak powiedzieć dziewczynie ?

Post autor: Jakub » śr mar 07, 2007 9:32 am

Jak powiedziec dziewczynie zeby sie ogolila w miejscu intymnym tak aby jej nie urazic i zeby sie nie obrazila ?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr mar 07, 2007 11:37 am

Weź zgol tego bobra, mnie łaskocze w zęby :lol:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr mar 07, 2007 12:20 pm

Zależy od typu dziewczyny ^^ Jedna przyjmie taką sugestię z uśmiechem i jeszcze spyta o wskazówki, inna od razu puści focha i zamknie się w sobie :P

Możesz zapuścić jej film, który często leciał na tvnie, gdzie gościara się rozwiodła i z córką wybudowała domek góralski na zadupiu, a jej nowym facetem był Żmijewski (sory, tytuł mi wypadł :P), tam był motyw z goleniem, więc w żarcie, przy tej scenie możesz delikatnie coś jej zasugerować :->

Pati

Post autor: Pati » czw mar 08, 2007 8:55 pm

No faktycznie masz problem heh. Czy dla was facetów te sprawy sa naprawde tak ważne?

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 08, 2007 9:00 pm

Sol pisze:Weź zgol tego bobra, mnie łaskocze w zęby
- szczerość aż to bólu.
Ja proponuje troszkę delikatniej to ująć, np. że wolisz "łyse", że masz uczulenie na włosy :)

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 11:57 am

xTrollx pisze: gościara się rozwiodła i z córką wybudowała domek góralski na zadupiu, a jej nowym facetem był Żmijewski (sory, tytuł mi wypadł :P), tam był motyw z goleniem :->
Czyż nie chodzi Ci o "Nigdy w życiu!"?
Jak zasugerować? Yyyy. No normalnie, "kochanie, czy mogłabyś się ogolić w miejscach intymnych"?
Chyba przecież świat się nie zawali, jak jej to powiesz. Co Ci ma na to odpowiedzieć? Może jej być niezręcznie, ale szczerość jest najlepsza.

madziuś

Post autor: madziuś » pt mar 09, 2007 3:00 pm

ten tik z filmem jest dobry.... lub z gazeta.. powiedz ze takie dziewczyny z wygolonymi zawsze działają pobudzająco na chłopców... :-D

Ważka

Post autor: Ważka » pt mar 09, 2007 3:09 pm

madziuś pisze:ten tik z filmem jest dobry.... lub z gazeta.. powiedz ze takie dziewczyny z wygolonymi zawsze działają pobudzająco na chłopców... :-D
Z filmem, owszem w ostateczności. Ale sorry, jak facet powie dziewczynie, że takie z wygolonymi działają pobudzająco, to co sobie taka pomyśli?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt mar 09, 2007 3:31 pm

Ważka pisze:Ale sorry, jak facet powie dziewczynie, że takie z wygolonymi działają pobudzająco, to co sobie taka pomyśli?
Że jest jakimś pieprzonym zboczeńcem i że jej nie kocha, bo gapi się i klupuje świerszczyki.
A jak ją naprawdę kocha, to zaakceptują ją taką jaka jest, bez żadnych zmian. :lol:

Sorry, ale kobiety takie potrafią być bardzo często.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Re: Jak powiedzieć dziewczynie ?

Post autor: kobieta » pn mar 12, 2007 4:26 pm

Jakub pisze:Jak powiedziec dziewczynie zeby sie ogolila w miejscu intymnym tak aby jej nie urazic i zeby sie nie obrazila ?
zależy ile się znacie. jeśli dłuugo, to chyba na pewnych etapach związku najlepiej rozmawiać ze sobą wprost. oczywiście dobór odpowiednich słów jak najbardziej wskazany ;-)

jeśli krótko, to zapytaj ją po prostu co myśli o goleniu się w tych miejscach plus "a może spróbowałabyś i zobaczylibyśmy jak to wygląda?" :-)

ODPOWIEDZ