Jak mam rozumieć jego zachowanie ???

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
czaarnulkaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob wrz 19, 2009 11:54 am

Jak mam rozumieć jego zachowanie ???

Post autor: czaarnulkaa » sob wrz 19, 2009 11:56 am

Witam wszystkich. Mam 18lat, chodze do 3klasy liceum. Otuż z początkiem roku doszedł do mojej klasy pewien chłopak ponieważ nie zdał w poprzedniej klasie. Ten chłopak jest troche zwariowany, lubi żartować i krótko mówiąc robić sobie jaja. Ale nie zauważyłam jeszcze by dla jakiejkolwiek dziewczyny zachowywał się tak jak dla mnie.. odbieram jego zachowanie jako żarty ale sama już nie wiem co o tym myśleć... W pierwszych dniach roku szkolnego uśmiechał się tylko do mnie ale po kilku dniach na przykład gdy wychodziliśmy pewnego dnia razem ze szkoły to złapał mnie dziwnie za biodra, jakoś przytulił i żartował że mnie zgwałci.. gdy byłam w szkole w spódniczce gdy wchodziliśmy do klasy stanał za mną również przyciągnał do siebie, objął i również żartował że mnie zgwałci... Gdy byliśmy w Mc Donaldzie zapytał co zamawiam a gdy powiedziałam że Szejka powiedział że może mi dać większego szejka i śmiał się, gdy zauważył że poczułam się zle to przeprosił i powiedział że żartuje. Była też taka sytuacja że gdy byłam w spódniczce w szkole to nie chciałam usiąść na korytarzu bo byłoby mi za dużo widać a on na to ''usiać, usiąć'' i patrzał się na moje nogi, pózniej podszedł i delikatnie oparł się o mnie żartując że jestem jego podpurką i czekał na moja reakcję, potem zapytał czy on nie może być moją podpurką a ja mu na to że dzięki opieram się o ścianę. Gdy wchodzę do szkoły zawsze spogląda na mnie i albo pomacha mi albo patrzy żebym sie spojżała i powiedziała 'cześć'. Nie mam pojecia jak odbierać jego zachowanie. Może ktoś z Was niech się wypowie co sądzi o jego zachowaniu ??? Czy ja mu się podobam, czy może żartuje ze mnie???
Dodam jeszcze że wczoraj gdy pisaliśmy kartkówkę i musiałam z ostatniej ławki przyjść usiaść przy parapecie to przechodziłam koło niego a on do mnie chodz do mnie na kolanka...

Awatar użytkownika
horyzont.monotonny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 7:49 am
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Kontakt:

Post autor: horyzont.monotonny » sob wrz 19, 2009 12:02 pm

taa, zakochał się, myśląc o tym, kiedy Cię przelecieć.

życzę trochę więcej oleju w głowie.
pokaleczeni zranieni

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob wrz 19, 2009 12:02 pm

Zwierzę. A ty go prowokujesz. Owszem podobasz mu się - w sam raz na raz.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » sob wrz 19, 2009 12:15 pm

horyzont.monotonny pisze:życzę trochę więcej oleju w głowie.
jak można komuś życzyć oleju w głowie ? cóż za bezsensowna nie wnosząca nic do dyskusji wypowiedź
olka080 pisze:Owszem podobasz mu się - w sam raz na raz.
na raz to każdy tylko ciebie by wziął ;-) zresztą co ja mówie przecież biorą he he
horyzont.monotonny pisze:taa, zakochał się, myśląc o tym, kiedy Cię przelecieć.
no zazna tego uczucia z chłopakiem który ja pokocha :> a ty możesz tylko zaznać z przypadkowym bo kto może kochac taką płytką dziewczynke ;-)
czaarnulkaa pisze:Była też taka sytuacja że gdy byłam w spódniczce w szkole to nie chciałam usiąść na korytarzu bo byłoby mi za dużo widać
Jest tu taka dziewczynka która mówi że jak dziewczyna nosi spódniczkę to jest <font color="red">:-)</font> ;-) wiadomo że ta dziewczyna w spódniczce nigdy nie pójdzie bo ma krzywe nogi ;-) ale to szczegół ;-)

czarulka powinnaś porozmawiać z tym chłopakiem jak ci się podoba może by coś z tego było ? jakieś małe dzieciaki które potem jak Czeczeńcy uciekałyby z waszego domu gdzieś gdzie by nie musiały patrzeć na to jak się staczacie he he ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob wrz 19, 2009 12:18 pm

pysk w pysk pisze:Jest tu taka dziewczynka która mówi że jak dziewczyna nosi spódniczkę to jest :-) ;-) wiadomo że ta dziewczyna w spódniczce nigdy nie pójdzie bo ma krzywe nogi ;-) ale to szczegół ;-)
Wiesz co to jest granica smaku? W szkole? A dziunie chodzące do szkoły jak **** same proszą się o gwałty i wykorzystanie.;)
Ps. nie mam krzywych nóg. :(
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » sob wrz 19, 2009 12:25 pm

olka080 pisze:Wiesz co to jest granica smaku?
jak się kończy napój to jest granica tego smaku he he ;-)
olka080 pisze:A dziunie chodzące do szkoły jak **** same proszą się o gwałty i wykorzystanie.;)
no tak ;-) masz rację ;-) myślisz że czemu gwałciciele biorą się za takie panny ...przecież mają pozwolenie na gwałty ;-)
olka080 pisze:Ps. nie mam krzywych nóg. :(
cóż też mogłabyś powiedzieć innego ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob wrz 19, 2009 12:26 pm

pysk w pysk pisze:no tak ;-) masz rację ;-) myślisz że czemu gwałciciele biorą się za takie panny ...przecież mają pozwolenie na gwałty ;-)
Bo idiotki odsłonią dupę i myślą, że są piękne. ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » sob wrz 19, 2009 12:30 pm

olka080 pisze:Bo idiotki odsłonią dupę i myślą, że są piękne. ;)
nie idiotkami są takie dziewczyny jak ty ;-) to że ty nie nosisz bo masz krzywe nogi nie pasują ci sukienki to nie znaczy że jak laska jakaś ubierze to jest idiotką ;-) dla ciebie to wszystkie takie są dziwkami dlatego do slubu ze swoim alfonsem pójdziesz w spodniach ;-) bo przecież w sukniach chodzą dziwki ;-)
czaarnulkaa pisze:Otuż
dla autorki otóż ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » sob wrz 19, 2009 12:34 pm

pysk w pysk pisze:nie idiotkami są takie dziewczyny jak ty ;-) to że ty nie nosisz bo masz krzywe nogi nie pasują ci sukienki to nie znaczy że jak laska jakaś ubierze to jest idiotką ;-) dla ciebie to wszystkie takie są dziwkami dlatego do slubu ze swoim alfonsem pójdziesz w spodniach ;-) bo przecież w sukniach chodzą dziwki ;-)
Znajdź mi miejsce, w którym powiedziałam, że nie noszę?
Mówię, że istnieje coś jak granica smaku i w spódnicy, że jak się siądzie za dużo widać do szkoły się nie chodzi. A potem się dziwi, że faceci chcą jej tylko do jednego.
Jak już nosi mini niech przynajmniej coś zakrywa. Albo niech idzie nago. Wyjdzie na to samo.
A ty idź do burdelu - tam są dziewczynki z twych marzeń. ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » sob wrz 19, 2009 12:40 pm

olka080 pisze:Znajdź mi miejsce, w którym powiedziałam, że nie noszę?
a to już nosisz tak ? no pisałaś na gadu że w spodniach chodzisz ale ok ok w sumie nigdy nie czytałem tych twoich wypocin dokładnie więc moge sie pomylić :> alę wątpie
olka080 pisze:Mówię, że istnieje coś jak granica smaku i w spódnicy, że jak się siądzie za dużo widać do szkoły się nie chodzi.
no bo widzisz dziewczynko jest coś takiego jak odpowiedni styl siedzenia ;-) otóż to że ty siedzisz rozkraczona jak facet i wszystko widać to nie znaczy że inne dziewczyny tak mają ;-)
olka080 pisze:A potem się dziwi, że faceci chcą jej tylko do jednego.
jak widzą takie jak Ty to chodzą z kartonami ;-) wiadomo na główke i do dzieła ;-)
olka080 pisze:Jak już nosi mini niech przynajmniej coś zakrywa. Albo niech idzie nago. Wyjdzie na to samo.
to zdecyduj się na jakąś opcje w końcu ...
olka080 pisze:A ty idź do burdelu - tam są dziewczynki z twych marzeń. ;)
yyy podobno teraz masz 2 tydnie urlopu ... znaczy na badania cie wysłali ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

ODPOWIEDZ