DRESY!!

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
alllovelost

DRESY!!

Post autor: alllovelost » sob cze 10, 2006 11:25 am

Hej wam!!
jestem nowa na tym forum ale cóż mam nadzije ,że jakoś mnie tam przyjmiecie;p

mam problem...mam kolegę któy chodzi w dresach których ja nie trawię..on che ze mna być a ja uważam ,że on jest włąsnie tym któreg kocham..;p
jak mam mupowiedzieć ,żęby się pozbył dresów??:* buziole:* :-D :-D

Nelly

Post autor: Nelly » sob cze 10, 2006 1:53 pm

[glow=cyan]Najlepiej zaakceptuj go takiego jakim jest. Może mu się odwidzi? Mój kumpel całą podstawówke chodził w dresiku, a w gimnazjum zaczął nosić dżinsy.[/glow]

alllovelost

Post autor: alllovelost » sob cze 10, 2006 3:38 pm

noo okay..ale on jest już w 3 gimnajzum:(:(

Nelly

Post autor: Nelly » sob cze 10, 2006 5:23 pm

[glow=cyan]Zakup mu jakieś fajne porty okazyjnie ^^'.[/glow]

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob cze 10, 2006 6:24 pm

Powiedz, że będziesz z nim, jak przestanie być dresiarzem. Co za problem?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

alllovelost

Post autor: alllovelost » ndz cze 11, 2006 8:57 am

takw iem..już mu powiedziłą ,że jeśli che ze mną być to 0 dresó..zobaczymy jak to bedzie;p

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 14, 2006 6:52 am

Pójdźcie na kompromis. Powiedz mu, że on tez ci się podoba...ale nie za bardzo przepadasz za dresiarzami. Ale szanujesz to, że dobrze się w tym czuje...zaakcentuj, ze było by jej miło, gdyby od czasu do czasu (i nie raz w tyg.) chodził w czymś innym niż dres.

Mariusz

Post autor: Mariusz » śr cze 21, 2006 9:54 am

Paraduje w modnych dresach i jestem z tego dumny 8-) . Jesli chcesz powiedziec mu zeby przestal bys dresiarzem i wybral pomiedzy toba a dresami to upewnij sie ze naprawde bardzo cie kocha bo jego wybor moze cie rozczarowac. ;-)

Illea

Post autor: Illea » śr cze 21, 2006 10:07 am

To musi być męczące. Jednak ludzie mają różne gusta. Jak to mówi mój nauczyciel: jeden lubi blondynki, drugi brunetki a trzeci jak mu stopy śmierdzą.
Moim zdanie musisz mu delikatnie powiedziec. Może zaproponuj, by najpierw starał się nie nościć dresu gdy jest z Tobą, a potem może mu to nie noszenie wejdzie w krew?
Próbować zawsze można. ;-)

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 25, 2006 6:57 pm

Nelly pisze:Najlepiej zaakceptuj go takiego jakim jest
heh.. skoro go kocha to chyba powinna była zrobić to dawno :lol:

Zablokowany