czynniki zachowawcze

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

czynniki zachowawcze

Post autor: dziewczyna_1985 » wt wrz 08, 2009 5:07 pm

Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem, był tylko podobny ale nie oddający mój problem...

Otóż mam pytania do dziewczyny jak i również do płci męskiej, którzy są w stałych związkach...

Jakie czynniki mają wpływ na to że odważyliście się na pierwszy raz...? Miłość, zaufanie, itp...? Czy brak jakiegoś czynnika np. zaufania bądź tez innych może powodować, że druga osobą nie chce współżyć...? Jakie to mogą być te inne czynniki...?

Czy dziewczyna mówiąc, że nie jest gotowa oznacza że jej partner nie ma jakiegoś czynnika...? Czy dziewczyny mówią że nie są gotowe ponieważ boją się powiedzieć w czym leży problem u partnera...?

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » wt wrz 08, 2009 7:41 pm

dziewczyna_1985 pisze: Jakie czynniki mają wpływ na to że odważyliście się na pierwszy raz...?
Potrzeba bliskości z drugą osobą, głęboka, prawdziwa miłość, zaufanie.
dziewczyna_1985 pisze:Czy brak jakiegoś czynnika np. zaufania bądź tez innych może powodować, że druga osobą nie chce współżyć...? Jakie to mogą być te inne czynniki...?
"Facet" gówniarz, nie wiedzący tego i owego.

dziewczyna_1985 pisze:Czy dziewczyna mówiąc, że nie jest gotowa oznacza
,że boi się seksu i nie ma zaufania do partnera.

dziewczyna_1985 pisze:dziewczyny mówią że nie są gotowe ponieważ boją się powiedzieć w czym leży problem u partnera...?
Jestem szczery wobec swojej partnerki i oczekuję od niej tego samego, nie ukrywamy niczego przed sobą.
Tia..

ODPOWIEDZ