Czy taka miłość jest możliwa ??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
david_92
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 3:20 pm
Lokalizacja: C:\Windows

Czy taka miłość jest możliwa ??

Post autor: david_92 » ndz sty 11, 2009 3:48 pm

Siemka mam pytanko poznałem dziewczyne jakies 4 mieś temu po przez ........ nasza-klase ;D Mieszka ode mnie jakies 50 km. I od 2 miesiecy zaczeliśmy ze soba baardzo dużo pisać , dziennie pare razy na gg i esami , a te esemeski to sa takie hmmm .... pikantne. I wydaje mi sie a raczej jestem pewny że sie w niej zakochalem (ale jeszcze jej na żywo nie widziałem tylko fotki , to samo ona) i ona też tak twierdzi , i mówi że nie chciała by mnie stracić itp. Dobrze mi sie zniom pisze , na każdy temat można pogadać , moge jej wygadać wszystkie problemy a ona mi pomoże , ma taki sam charakter jak mój itp.. I stale o niej myśle.I zastanawia mnie czy jest to możliwe żeby kogoś nie zobaczyc na żywo i sie zakochać , jak myślicie ??. A najgorsze jest to że ja nie jestem za przystojny i im bliżej ferii w które mamy sie spotkać tym bardziej sie boje :-/ i nie wiem co zrobić żeby nie była zawiedzona po tym spotkaniu ?? chciałbym żeby dalej tak myślała że to jest ten dobry , ciepły , pomocny , martwiący się o nią , itp. chłopak co z nim pisała. A i przy okazji jeszcze takie pytanie czy jak sie spotkamy to kupić jej jakis prezent ? i jaki to może być ja myślałem nad jakims fajnym pluszakiem albo kwiatkiem i czekoladkami :mrgreen: ;p A i jeszcze jedno pytanie ;P jak sie z niom spotkam to jak sie zachować jak sie bede z niom witał podać ręke , pocałować w policzek czy jakoś inaczej ?? 8-)

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » ndz sty 11, 2009 4:47 pm

Najważniejsze aby być sobą, liczy się wnętrze, bądź pewny siebie- mozesz jej kupić fajnego pluszaka, ale najlepiej to sprawdź co lubi, w ten sposób będzie wiedziała, że dobrze ją rozumiesz. Możesz to do tego podejść na luzie. Ale dopiero w realu się okaże, czy naprawdę to ta wymarzona, nie muszę zaznaczać, ze człowiek może napisać wszystko bo przychodzi mu to z większą swobodą ale rozmowa w cztery oczy demaskuje wszystko,
P.S- Pierwsze wrażenie jest najważniejsze no i uśmiech przełamuje pierwsze bariery. Życzę powodzenia!!!!!!!!!! :->
Ostatnio zmieniony ndz sty 11, 2009 4:47 pm przez Fusa_20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » ndz sty 11, 2009 5:01 pm

Oczywiście, że taka miłość jest możliwa.... ;-) ;-) Możesz kupić jej różyczke czy coś takiego skromnego... :-P Na przywitanie pocałuj w policzek... znaczy w sumie jeśli coś możesz sie jej spytać czy gdy się spotkacie nie bedzie miała nic przeciwko jeśli pocalujesz ją w policzek.... :-D Tak dla pewności... ;-) Potem idzcie na cos cieplego czy do kina i tak jak powiedziała Fusa_20, badz soba.... ;-) Wiadomo, że bedziesz miał treme i motyki w brzuchu, a jak ja zobaczysz to pomyślisz, żeby uciekac.... :-D Ale nie przejmuj się.... :-P Ja sama tez przeżyłam kilka takich samych historii jak Twoja.... :-P :-P :-P
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » ndz sty 11, 2009 6:41 pm

To, że ją kochasz w tej chwili według mnie jest niemożliwe. Przez neta każdy może udawać. Dopiero jak się z nią spotkasz, pogadasz, to stwierdzisz, czy to miłość, czy jednak przesadziłeś z nazwaniem tego uczucia.

Z prezentem masz dobry pomysł, najlepiej kup jej kwiatka ;) Przywitaj się. Jak? Zobaczysz czy dziewczyna wyciągnie rękę, czy będzie czekała na twój ruch ;P I zabierz na coś ciepłego, bo zima jest ;P Jak już dziewczyny napisały - bądź sobą, nikogo nie udawaj.
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
dżusi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:00 am

Post autor: dżusi » wt sty 13, 2009 5:35 pm

pisalam to juz w poscie o milosci od pierwszego wejrzenia. wygladem mozna sie co najwyzej zauroczyc. A zakochac sie mozna poznając druga osobe, jej zainteresowania charakter itp. Uwazam wiec ze taka miłosc istnieje:)

a z prezentem to fajny pomysl, moze daj jej roze?
jesli chodzi o spotkanko...to o prostu badz soba, badz naturalny, usmiech duzo moze zdzialac no i nie stresuj sie;p

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » wt lut 17, 2009 4:17 pm

dżusi pisze:wygladem mozna sie co najwyzej zauroczyc
Zachowaniem tez.

Awatar użytkownika
vase6
Bywalec
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 11, 2009 7:01 pm
Lokalizacja: Stąd

Post autor: vase6 » czw cze 11, 2009 8:48 pm

kup jej pluszaka (tylko nie rób pojazdu i jakiegoś wieśniackiego z napisem I LOVE YOU nie kupuj) , pocałuj w policzek i co najważniejsze bądź sobą , nie udawaj osoby którą nie jesteś .
(a tak a propos to Ty przez nk , a ja przez bahu poznałam kogoś. mam się z nim spotkać w wakacje xDee )
.wysadźmy się w powietrze dzś w centrum o 16.00 ...
razem raźniej .

życie depcze wyobraźnię.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » pt cze 12, 2009 8:26 pm

Nikki_66 pisze:Oczywiście, że taka miłość jest możliwa
dziewczyna ogarnij sie...miłość przez neta buhehe

róza mysle ze wystarczy...pocałunek w policzek też nie zaszkodzi ;-) vase6, tak jak powiedziała musisz być soba to podstawa
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » sob cze 20, 2009 8:07 pm

Mysle, ze temat warto juz zamknac jako nieaktualny ^^
Fata nolentem trahunt...

Zablokowany