Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
kinga17

Czy jest możliwa przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną?

Post autor: kinga17 » wt lis 21, 2006 2:07 pm

Osobiście mam kilku przyjaciół.. z tym że nie ma między nami "napięcia" o tematyce sexualnej.. po prostu znamy się bardzo dobrze i może ze względu na to - nigdy nie będzie między nami niczego więcej poza przyjaźnią..
A jak wy uważacie? Jest możliwa? a może macie inne zdanie? inne doświadczenia?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lis 21, 2006 3:01 pm

Nie jest możliwa prawdziwa przyjaźń pomiędzy facetem a kobitką. Chyba, że jako przyjaźń uważacie dobrą znajomość.

Wszystko może być na pozór dobrze, ale facet może się podkochiwać w kobiecie, albo na odwrót. Nie chcą psuć tego co jest, nigdy się do tego nie przyzna.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 3:02 pm

ale moga etz sie niepodkochiwac...to ejst mozliwe...rownie dobrze kobiety lub mezyczni ktozy sa bi lub homo nie mogli by miec przyjacilo tey samej plci bo bysie mogli w nich podkochiwac a bi to juz w ogole nie mieli by przyjaciol....

MiSiO

Post autor: MiSiO » wt lis 21, 2006 3:52 pm

hej.ja osobiscie nie wierze w przyjazn pomiedzy chlpakiem a dziewczyna.mysle tak jak niektorzy, ktores z was podkochuje sie w sobie dlatego moze uwazacie to za przyjazn ale to tylko na poczatku znajomosci...pozdro

kinga17

Post autor: kinga17 » wt lis 21, 2006 4:31 pm

zeby nie bylo, ja tylko z ciekawosci pytam. nie mam przyjaciela. ale moim zdaniem mogloby cos takiego byc

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt lis 21, 2006 6:36 pm

Przyjaciół też łączy pewien rodzaj miłości. Uważam, że takie coś jest możliwe, aczkolwiek rzadko spotykane. Przeważnie facet rzeczywiście podkochuje się w swojej "przyjaciółce". Jeśli jej nie krzywdzi w ten sposób to moim zdaniem taka sytuacja jest akceptowalna.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lis 21, 2006 6:41 pm

noname pisze:ale moga etz sie niepodkochiwac...to ejst mozliwe...
Tylko w teorii, a praktyce to jest niemożliwe.
noname pisze:rownie dobrze kobiety lub mezyczni ktozy sa bi lub homo nie mogli by miec przyjacilo tey samej plci bo bysie mogli w nich podkochiwac a bi to juz w ogole nie mieli by przyjaciol....
Ale mówimy o ludziach normalnych. Temat brzmi, czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa. Zakładamy, że oboje są normalni, czyli heteroseksualni. Jeżeli zaczniemy rozważać nad tym, czy pedał może mieć za przyjaciółkę lesbijkę, to już totalnie zejdziemy na dół.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

noname

Post autor: noname » wt lis 21, 2006 7:05 pm

halo to tez sa ludzie normalni....i nikt nic nie zalozyl nie bylo powiiedziane jakie amja praeferencje seksualne....a przeciez lesbijka jest taksamojkobieta jak heteryczka i gej tak samo chlopakiem jakheteryk wiec w czym problem...
z twojej teori wynika ze moich 5 przyjacilo sie we mnie podkochiwalo... fajnie ze dowiedzialm sie tego od Ciebie dziekuje bardzo...

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt lis 21, 2006 7:18 pm

Ja mam podobny pogląd na poruszany temat co Jack.
Jack pisze: Przyjaciół też łączy pewien rodzaj miłości
. I też obstawiałbym za tym, że jedna z osób podkochuje się w drugiej nawet bez wzajemności.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt lis 21, 2006 8:37 pm

noname pisze:z twojej teori wynika ze moich 5 przyjacilo sie we mnie podkochiwalo... fajnie ze dowiedzialm sie tego od Ciebie dziekuje bardzo...
Rózni ludzie róznie interpretują przyjaźń. Wspomniałem o tym wcześniej, czasami dobry znajomy wystarczy, że zrobi nam coś miłego i już zostaje przyjacielem.

Zresztą nie dziwi mnie podejście dziewczyny, która uważa, że taka przyjaźń jest możliwa, bo faceci myślą jednak innymi kategoriami. I to jest właśnie ta róznica, która nas dzieli i z której wynikają zgrzyty.
noname pisze:i nikt nic nie zalozyl nie bylo powiiedziane jakie amja praeferencje seksualne....a przeciez lesbijka jest taksamojkobieta jak heteryczka i gej tak samo chlopakiem jakheteryk wiec w czym problem...
No nie tak do końca. Geja i normalnego faceta rózni dosyć poważne uwarunkowanie wypływające na całe postępowanie w życiu.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ