Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
ewelincia 95
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 8:09 am

Czy dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Post autor: ewelincia 95 » pt kwie 02, 2010 8:12 am

Po wypadku mam niedowład nóg i jestem w stanie chodzić tylko o kulach.Niestety .kule będą mi potrzebne do końca życia.Czy Waszym zdaniem dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt kwie 02, 2010 8:15 am

ewelincia 95 pisze:Czy Waszym zdaniem dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?
Oczywiście :)

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » pt kwie 02, 2010 4:44 pm

juna pisze:Oczywiście :)
jeśli nie masz do powiedzenia nic wartościowego, to nie nabijaj sobie posta tylko po to by Ci licznik pod avatarem rósł.

ewelincia 95, a czemu nie, nie zdrowie fizyczne jest najważniejsze w związku
Liczy się wnętrze, i to co masz do zaoferowania facetowi, pomimo tego że chodzisz o kulach
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 4:45 pm przez Kissmyass, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt kwie 02, 2010 6:52 pm

jeśli nie masz do powiedzenia nic wartościowego, to nie nabijaj sobie posta tylko po to by Ci licznik pod avatarem rósł.
chciałeś mi coś wytknąć ale Ci nie wyszło, bo gdybyś podszedł do tego mniej powierzchownie to zauważyłbyś że są zawiłe tematy w których osądu nie wyraża się w dwóch słowach. Jeżeli zaś chodzi o ten temat to nie widze tu powodu do dyskusji. Pytanie było proste i odpowiedź prosta i oczywista, nie trzeba było do niej dorzucać banalnych tekstów o tym że
Kissmyass pisze:Liczy się wnętrze

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » pt kwie 02, 2010 6:57 pm

juna pisze:chciałeś mi coś wytknąć ale Ci nie wyszło
Wyszło , zbulwersowałaś się, chciałaś coś wytknąć mi
Ale są różne zdania. A pytanie było dość złożone, i odpowiedz na nie jednym słowem, nie ma sensu
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 6:58 pm przez Kissmyass, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt kwie 02, 2010 7:21 pm

ewelincia 95 pisze:Czy Waszym zdaniem dziewczyna o kulach ma szansę na chłopaka?
Nie widzę w tym pytaniu nic złożonego. Chyba że podchodzisz do ludzi niepełnosprawnych jak do kogoś gorszego to możesz się rozdrabniać przy dyskusji.
Kissmyass pisze:Wyszło , zbulwersowałaś się
nie pochlebiaj sobie to że podjełam rozmowę nie znaczy że się zbulwersowałam. Musiałabym mieć bardzo ubogie życie w realu żeby bulwersować się tym co ludzie piszą na forum :)
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 8:09 pm przez juna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
morgan
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 09, 2010 3:15 pm

Post autor: morgan » pt kwie 02, 2010 9:17 pm

popieram, liczy się osobowość. poza tym, nie powinnaś się tym przejmować. skoro to już przesądzone i wiesz,że inaczej nie będzie. wbrew pozorom na świeci istnieją faceci, którzy potrafią docenić to, co dziewczyna ma do powiedzenia. więc postaraj się nie przejmować. takie jest moje zdanie.

a wy tam wynocha z tymi kłótniami gdzieś indziej!
I see no changes...

Awatar użytkownika
Setciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:16 pm

Post autor: Setciu » ndz kwie 04, 2010 5:43 pm

Jako chłopak powiem Ci że kule to nie jest zaden problem. Przeciez coś co pomaga Ci chodzić nie odbierze Ci kobiecego uroku, czy wnętrza które jak ktoś wcześniej juz napisal jest najważniejsze, nie lam się i smialo idź przez zycie . Powodzenia zycze.
clothes don't make the playa, the playa makes the clothes ...!!!

ODPOWIEDZ