CZemu tak trudno znalezc ta druga polowe

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
ulex

CZemu tak trudno znalezc ta druga polowe

Post autor: ulex » pt wrz 01, 2006 9:50 pm

Ja z natury jestem niesmiala... Nie uwazam sie za miss, ale jakas brzydula to tez chyba nie jestem....prawie kazda moja kolezanka ma juz swojego faceta, a ja czasem tak bardzo chcialabym sie do kogos przytulic i wiedziec ze jestem kochana :cry:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt wrz 01, 2006 10:00 pm

W tej sytuacji niezawodny jest PIES, na zawołanie, kiedy chcesz, to możesz przytulić, a i nogi jak trzeba to ogrzeje.. nawet na wygląd nie patrzy ;-)
Jeśli jednak jesteś uparta i koniecznie potrzebujesz mężczyzny, to szukaj do skutku, bo to nie jest trudne, pod warunkiem, że nie szukasz Jamesa Bonda/Rickiego Martina/innego showmana ;] Wystarczy dobrze się rozejrzeć.. bo czasu starczy, przeto w tym wieku starą panną się nie zostaje...

quick

Post autor: quick » sob wrz 02, 2006 7:05 am

Wy kobiety macie z tym troszke wiekszy problem... bo faceci nie musza czekać aż podejdzie do nich dziewczyna, tylko sami to robią :-D Ale spokojnie i Ciebie ktoś znajdzie ;-)

ulex

Post autor: ulex » sob wrz 02, 2006 8:12 am

Dzieki za porady, jestescie kochani ;-)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob wrz 02, 2006 11:52 am

Ciężko znaleźć... Oczywiście, że cięzko znaleźć. Załóżmy, że Twoja "druga połówka" jest mężczyzną. Dzielimy populacje ludzką na 2 (trochę więcej na świecie kobiet, ale nie warto bawić się w szczegóły, dokładnie i tak nikt nie policzy:). Wynika z tego, że sznasa na znalezienie "tego właściwego" ma się jak 1:3 000 000 000. Ale głowa do góry, Biblia głosi "szukajcie a znajdziecie"
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob wrz 02, 2006 2:20 pm

Wiem, że to mało romantyczne co powiem, ale nie wydaje mi się, że człowiek w zyciu musi znaleźć tą jedną jedyną osobę. Myślę, że wtedy ogromna ilość ludzi byłaby nieszczęśliwa, bo przecież wielu nie rusza się dalej niż na odległość 300 km w każdą stronę od swoje miejsca zamieszkania.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

kirke

Post autor: kirke » sob wrz 02, 2006 5:19 pm

ulex pisze:ja czasem tak bardzo chcialabym sie do kogos przytulic i wiedziec ze jestem kochana :cry:
ja mam misia :mrgreen: i wytrzymał ze mną dłużej niż nie jeden facet... 8-)
ulex pisze:Ja z natury jestem niesmiala..
to się nie dziw,że jesteś sama.... przykro mi,ale musisz wziąść się do życia... nigdy nie wolno się poddawać... ( to tak na wszelki wypadek przypomnienie) :mrgreen:

najlepszą metodą znalezienia chłopaka jest po prostu "poszerzenie horyzontów" ... zapisz się na jakieś zajęcia...przejdź na imprezkę w innej częście miasta( lub do innej wsi ) ... zmień na kilka dni towarzystwo...

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob wrz 02, 2006 8:25 pm

E tam, są faceci co lubią nieśmiałe kobietki ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

katglu17

Post autor: katglu17 » sob wrz 02, 2006 8:47 pm

ulex pisze:Ja z natury jestem niesmiala...
nie przejmuj sie ja raczej tez jestem nie smiala co do chlopakow... Bo na codzien wsrod znajomych jestem zupelnie inna ... nie wiem dlaczego ale taka juz jestem ... I tez mi trudno bylo znalezc chlopaka...

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob wrz 02, 2006 8:54 pm

O rany, masz 15 lat, czekaj cierpliwie. ;)

ODPOWIEDZ