Chora zazdrosć

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Pati

Chora zazdrosć

Post autor: Pati » sob lut 10, 2007 5:00 pm

Mój chlopak jest o mnie bardzo zazdrosny, wrecz do przesady. Jak ide się chocby przejść z kolezanka to już ma o to pretensje, że nic tylko się szlajam niewiadomo gdzie, niewiadomo z kim. To nienormalne!!! przeciez nie chodze sobie bez niego po dyskach( z nim tez nie) co mam zrobic??? bo już nie mam sily mu w kółko tłumaczyc tego samego

anabolix

Post autor: anabolix » sob lut 10, 2007 11:42 pm

zostaw go i tyle

greenka

Re: Chora zazdrosć

Post autor: greenka » pn lut 12, 2007 10:51 am

Pati pisze: co mam zrobic???
Znaleźć innego.

anabolix

Post autor: anabolix » pn lut 12, 2007 2:41 pm

i co pati jeszcze tego nie zrobilas??

Pati

Post autor: Pati » wt lut 13, 2007 3:14 pm

Nie zrobilam tego to nie jest takie proste rzucic i znaleźć nowego, jak obecnego sie kocha mimo wszystko

quick

Post autor: quick » śr lut 14, 2007 10:33 am

Jedyne co możesz zrobić to okazywać mu swoją miłość to że jest jedyny itd. :-P Szmatławce ale działają ;-) Najlepiej jest takie sytuacje olewać i to rada dla twojego faceta :-P

barbie

Post autor: barbie » śr lut 14, 2007 8:07 pm

a ja bym się zbuntowała. jeśli dasz mu wyczuć, że jest tym jedynym, to kto wie, może nawet poczuje nad tobą władzę. jeśli to początek związku, powinnaś pokazać mu że masz twardy charakter i nie dasz sobą rządzić.

crazy-blondi

Post autor: crazy-blondi » pt lut 23, 2007 12:29 pm

zachowuje się jak twoja matka, mój chłopak nie jest o mnie zazdrosny, bo mi ufa z całego serduszka :-)

Królewna

Post autor: Królewna » pt lut 23, 2007 1:16 pm

co mam zrobic?
pogadaj z nim że on jest dla Ciebie najwazniejszy bla bla bla i wciśnij mu pare innych kitów z tej beczki to może przestanie być zazdrosny ..... chociaż w to wątpie :P

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt lut 23, 2007 7:08 pm

Najwyraźniej chłopak ci nie ufa. Bo jeśli by tak było to nie okazywałby tak otwarcie swojej zazdrości i panowałby nad tym. Brak zaufania to nie jest dobra podstawa do budowania związku.

ODPOWIEDZ