"Ja w wierzy o tysiącu luster"

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
Kasiak

"Ja w wierzy o tysiącu luster"

Post autor: Kasiak » pn kwie 17, 2006 3:32 pm

Kiedy wchodziłem do Wierzy Tysiąca Luster czułem niepokój. Zastanawiałem się, co mnie spotka, kiedy przekroczę wrota komnaty.
Kiedy już przeszedłem przez próg, moje oczy ujrzały setki, a może nawet tysiące luster. Na około siebie zobaczyłem mnóstwo takich samych chłopców jak ja.
Byłem zaskoczony, ale równocześnie podekscytowany tą sytuacją. Wszyscy chłopcy byli blondynami w czarnych spodniach i granatowych bluzach.
Wszyscy chłopcy patrzyli w moją stronę, a ja spoglądałem wprost w ich oczy. Widziałem jak ich oczy błyszczały. Spoglądałem na ich szeroko uśmiechnięte twarze.
Kiedy wyszedłem zamykając za sobą drzwi, pomyślałem:
„Teraz już wiem, jak wyglądają szczęśliwi ludzie!”

Tulpen

Post autor: Tulpen » wt cze 27, 2006 10:20 am

"A KIEDYŚ, KIEDY WESZŁAM DO DOMU PEŁNEGO ZJAW UJRZAŁAM SIEBIE Z PRZED LAT. ZAMKNIĘTE OCZY I KAŁUŻA ROSY. I TYLKO WIATR PRZEZ OKNO WIAŁ. ZNUDZONA ŻYCIEM STANĘŁAM NA SKRAJU TWOICH PRZYZIEMNYCH SPRAW I LEKKO UNIOSŁAM SIĘ, BY MÓC SPAŚĆ NA SKRZYDŁACH ANIELSKIEGO WSPOMNIENIA. SPOJRZAŁAM TYLKO OSTATNI RAZ NA TWOJĄ TWARZ...NIE ZOBACZYŁAM JUŻ W NIEJ MIŁOŚĆI. ZAMKNĘŁAM ZA SOBĄ KOLEJNE DRZWI. POSZŁAM OTWORZYĆ INNE W NADZIEI, ŻE ZA NIMI ZNÓW BĘDZIESZ TY Z TYCH INNYCH LAT I DNI."

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 6:21 am

Tulpen, bardzo ładne, podoba mi się. Widzę, że zaczynasz znów świrować na punkcie pana G. A może się mylę?

ODPOWIEDZ