Chwilowe zapomnienie cz. II

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
Kasiak

Chwilowe zapomnienie cz. II

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 11:11 am

Może tak miało być...Może mieliśmy się wtedy spotkać...I spojrzeć sobie w oczy, w których dostrzec można było tęsknotę za drugą osobą i chęć nawiązania rozmowy? Do dziś dnia nie wiem, kiedy stanąłeś obok i podawszy mi rękę zaprosiłeś do tańca. Kilka spojrzeń wystarczyło, by objąć całą noc miłym uśmiechem. Zawsze wiedziałam, że ludzie dostrzegają we mnie coś więcej...Ale nigdy – aż do tamtego momentu – nie pomyślałabym, ze ktoś będzie potrzebował mnie tak bardzo. Wtulona w Twe ramiona, niczym nie zastraszona, z uśmiechem na twarzy i Tobą...Ta noc wydawała się być piękna. Na zewnątrz, mimo ciepłej pory roku, wiał chłód, który wprawiał w drżenie cały świat. Ty jednak nie wzruszony niczym objąłeś mnie...Nakryłeś mą małą istotkę swym potężnym ramieniem, w którym nie raz miałam wsparcie. Powiodłeś mnie ku górze. Chroniłeś przed ciemnym zaułkiem. A kiedy dotarliśmy na miejsce, Ty chciałeś więcej niż mogłam Ci dać. Mimo to nie byłeś chyba gotowy na to, by wziąć wszystko naraz. Spokojem słów uspokoiłam Twój zapał, zgasiłam żądne pragnienie miłości. I wsparci o siebie, ramię w ramię kroczyliśmy na przód. Chcieliśmy sprawdzić, co czas pokaże. Lecz nie pokazał. Odeszłam znów rano, tak jak zawsze.

prawa autorskie zastrzeżone - KZRPilch

ODPOWIEDZ