Nowe stanowisko dla Marcinkiewicza...

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
katglu17

Nowe stanowisko dla Marcinkiewicza...

Post autor: katglu17 » pt gru 22, 2006 9:57 am

Co sądzicie o tym, aby Marcinkiewicz objął stanowisko szefa PKO BP?? Ja myślę że to totalna głupota próbowali go wszędzie wcisnąć aż trafił do banku...

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,38 ... 2-22-06-05

ET

Post autor: ET » pt gru 22, 2006 10:23 am

PKO BP to firma, w której prezes nawet najgorszy niewiele zepsuje, bo to firma skazana na sukces i wysokie zyski. Wiadomo było, że go gdzieś ulokują. to było oczywiste. Ponoć gość ma sporą wiedzę o gospodarce i jest niezłym menadżerem. Podsumowując, miejmy nadzieję, że za dużo nie spieprzy.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt gru 22, 2006 11:54 am

A może zaczniemy na takich stanowiskach zatrudniać specjalistów, a nie je***ych figurantów?
Ostatnio zmieniony pt gru 22, 2006 12:28 pm przez Sol, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ET

Post autor: ET » pt gru 22, 2006 12:38 pm

Sol pisze:A może zaczniemy na takich stanowiskach zatrudniać specjalistów, a nie je***ych figurantów?
No co ty, w Polsce przecież mieszkamy :P

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » pt gru 22, 2006 1:31 pm

ET pisze:
Sol pisze:A może zaczniemy na takich stanowiskach zatrudniać specjalistów, a nie je***ych figurantów?
No co ty, w Polsce przecież mieszkamy :P
W samo sedno... :-P
Kazio jest prof. fizyki, więc niech popracuje trochę w zawodzie. Będąc premierem nie robił nic oprócz szczerzenia się do obiektywu. To wystarczyło, żeby wzbudzić sympatię gawiedzi. Teraz w ramach podniesienia słupków poparcia pewna partia niestety rządząca daje mu posadę dyrektora PKO. Przecież to nienormalne :roll: Ale: patrz wyżej :-P

ET

Post autor: ET » sob gru 23, 2006 12:55 pm

misanthropiac pisze:Kazio jest prof. fizyki, więc niech popracuje trochę w zawodzie. Będąc premierem nie robił nic oprócz szczerzenia się do obiektywu. To wystarczyło, żeby wzbudzić sympatię gawiedzi. Teraz w ramach podniesienia słupków poparcia pewna partia niestety rządząca daje mu posadę dyrektora PKO. Przecież to nienormalne :roll: Ale: patrz wyżej :-P
Ale w PKO ciężko coś zepsuć :-P Ta firma jest skazana na sukces :-D

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob gru 23, 2006 6:00 pm

ET pisze:Ale w PKO ciężko coś zepsuć Ta firma jest skazana na sukces
To niech zatrudnią najsłynniejszego polskiego bezdomnego. Pomogą człowiekowi wyjść z dołka. Skoro niewiele, albo nic nie można popsuć, to czemu nie?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ET

Post autor: ET » ndz gru 24, 2006 12:03 am

To niech zatrudnią najsłynniejszego polskiego bezdomnego. Pomogą człowiekowi wyjść z dołka. Skoro niewiele, albo nic nie można popsuć, to czemu nie?
A co mi tam. Bardzo dobra myśl :P

Illea

Post autor: Illea » czw gru 28, 2006 1:28 pm

No ale zostawcie mojego Ziomka z Gorzowa :-( Może jemu się poprostu nie podoba u nas? I szuka sobie pracy poza miastem!

Cha cha cha...wcale go nie bronię, ale chciałam choć zaakcentować tę wypowiedź sposób pozytywny dla Marcinkiewicza. ;-)

Irytują mnie dwie kwestie w tej sprawie. Po pierwsze całe to zamieszanie w mediach co będzie robił Kazio. Od razu wielki krzyk, ciągle o tym mówili. Co włączyłam na wiadomościach to informacja co mógłyby robić itd.
Po drugie "omawiane" przez Was obsadzanie go na różnych stanowiskach aż do szefa PKO BP. Moim zdaniem on się kompletnie na tym nie zna. To nie jego branża i wciskanie go gdzie się da jest beznadziejnie idiotyczne. Nauczyciel fizyki to nie ekonomista czy ktoś podobny. Ciekawe czemu go akurat wybrano? ;-)

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » czw gru 28, 2006 1:38 pm

Illea pisze:Ciekawe czemu go akurat wybrano? ;-)
Będąc premierem nie robił nic oprócz szczerzenia się do obiektywu. To wystarczyło, żeby wzbudzić sympatię gawiedzi. Teraz w ramach podniesienia słupków poparcia pewna partia niestety rządząca daje mu posadę dyrektora PKO.
:mrgreen:

ODPOWIEDZ