Lech Kaczyński

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Marcin

Lech Kaczyński

Post autor: Marcin » czw maja 18, 2006 4:24 pm

Jak narazie się nasz Kaczorek nie chwali. Ja na niego nie głosowałem i nie chciałem, aby został prezydentem jakby co ;). Jak myślicie, czy jeszcze się wykaże? Uzasadnijcie odpowiedzi.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 4:32 pm

Sadzę zę się nię wykazę (pisze jak oni mowi ;-)) ja nie moge jeszcze glosowac ale rodzice nie glosowali na niego.. osobiscie uwazam ze wybory byly kupione... wolalbym tuska.. przynajmniej on nic takieo nie obiecywal... a kaczynski tylko bajerowac potrafi...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 5:30 pm

tylko bajerowac potrafi? podaj jakis konkretny bajer :>

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:34 pm

ehh... bajerowal niezle podczas kampani a cos spelnil?? no powiedz mi co spelnil!! nic :evil:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 5:37 pm

no powiedz co obiecał i czego nie spełnił, ja pierwszy zadałem pytanie ';]

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:40 pm

obiecywal ze bedzie wiecej pieniedzy... ze sie zmniejszy liczba bezrobotnych... a jak jest?? pieniedzy dalej nie ma a bezrobotnych coraz wiecej...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 5:43 pm

ja nie slyszalem takiej obietnicy (ze bedzie wiecej pieniedzy :lol: ) podaj punkt w programie wyborczym ;] bezrobotnych nie wiem czy wiecej, ale wiem, ze jak ktos woli siedziec na zasiłku niz isc do roboty, no to sorry...

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 5:45 pm

troll ale jakos teraz mnie to nie obchodzi czy woli siedziec czy nie... obiecywal ale nie spelnia!! ja wiem bo sluchalem i sie interesowalem tym... ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw maja 18, 2006 5:50 pm

no więc skoro sluchałeś i interesowałeś się, to zapodaj linka do nagrania w ktorym tak mowil, albo chociazby do konkretnego punktu w programie wyborczym (bo chyba jako zainteresowany w ogóle mu się przyjrzałeś?)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 6:02 pm

stron nie mam... ogladalem w tv...ok to moze mi powiedz co on spelnil??

ODPOWIEDZ