Fenomen(?) Kononowicza

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Fenomen(?) Kononowicza

Post autor: xTrollx » sob lis 18, 2006 12:06 pm

Na pewno już większość z was słyszała o kandydacie na prezydenta Białegostoku - Krzysztofie Kononowiczu i jego programie (jeśli nie - http://youtube.com/watch?v=J-FyEySJBPk ; także fragmenty programu tok2szok -
cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=KXBcSZnHfjY
cz.2 http://www.youtube.com/watch?v=9mXC7-AHRyk
cz.3 http://www.youtube.com/watch?v=xxngvi8Hyvk ).
Co sądzicie o tym człowieku jako kandydacie na prezydenta? Jak oceniacie stosunek mediów i przeciętnych ludzi do jego osoby? I jak zareagujecie na fakt kononowiczo-manii - na allegro aż roi się od swetrów czy wody po goleniu rodem od kononowicza...? Czy ludzie po prostu robią sobie zwałe z jego planow?
Ostatnio zmieniony sob lis 18, 2006 12:27 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob lis 18, 2006 12:20 pm

O rany... Moja nauczycielka matematyki mieszka niedaleko niego i powiedziała, że od dziecka był upośledzony... "Od tego oni są, od tego są oni, od tego są" - rozwala. ^^ Co do jego pomysłów - są "nieco" kontrowersyjne... Kononowiczo-mania imo nie jest niczym złym, chłop po prostu stał się gwiazdą. Najgorsze jest to, że fakt, iż tyle młodzieży odwiedza Krzysia w jego własnym domu Kononowicz odbiera nie jako "jaja", a oznakę sympatii dla niego...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob lis 18, 2006 12:30 pm

Podobno jeden bezrobotny kumpel i doktor historii namówili go do udziału w kampanii i "wierzyli", że odniesie sukces. Nakręcili niewykształconego, acz szczerego faceta i teraz pół Polski robi sobie z niego jaja, łącznie jak stwierdzasz grzesiuu z miejscową ludnością... :|
Powstaje kolejne pytanie - czy Kononowicz jest postacią komiczną czy raczej dramatyczną?

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob lis 18, 2006 12:49 pm

Obrazek
hmmm...

Niech sobie będzie Kononowiczomania, tym bardziej, że samemu zainteresowanemu to nie przeszkadza, ale faktem tragicznym jest, że ten człowiek dostał ponad 3% głosów :-o
Obrazek

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob lis 18, 2006 2:35 pm

grzesiu pisze:Co do jego pomysłów - są "nieco" kontrowersyjne...
No to fakt. Kononowicz chce, żeby niczego nie było :) - anarchista? :lol:

Szkoda, że w moim grodzie nie było takiego typka - chciaż zabawnie by się zrobiło. A myślę, że dla wielu ludzi taki koleś był niezłą odskocznią od tych wszystkich patałachów w garniturach z pedalskim uśmiechem na plakatach.

Jeszcze zobaczycie, rośnie nam drugi Lepper. Wystarczy Kononowicza trochę wypolerować i Lepper II jak malowany ;)
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob lis 18, 2006 2:38 pm

Dostał tyle głosów, ponieważ dla jaj na niego głosowani. A to głupie, bo pójdzie jeden, drugi, trzeci, dziesiąty itd. dla jaj i dzięki temu zgromadzi się pokaźna liczba głosów...
@ Sol - masz rację, zabawnie to było. W szkole tylko o tym się rozmawiało, na przerwach nie słychać było niczego innego, oprócz okrzyków "nie będzie niczego!" itp.
A, nie wiem jak was, ale mnie kompletnie rozwalił kubek (z tego, co mi kumpel mówił był wystawiony na allegro) z napisem "się napij się" :D
Ostatnio zmieniony sob lis 18, 2006 2:45 pm przez grzesiu, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob lis 18, 2006 6:40 pm

grzesiu pisze:Dostał tyle głosów, ponieważ dla jaj na niego głosowani. A to głupie, bo pójdzie jeden, drugi, trzeci, dziesiąty itd. dla jaj i dzięki temu zgromadzi się pokaźna liczba głosów...
Masz rację, ludzie myślą, że tak wyrażą swoją dezoprobatę w stosunku do władzy, że będą zabawni. A dowcip to marny i elektorat tego geniusza ukazał swoją głupotę i zupełny brak odpowiedzialności.

A co do tego debilnego profesorka z NOPu, to ktoś powinien go uroczyście zaorać. Jeśli mieli taktykę wystawić zupełnego głąba, to mogli przynajmniej nie posługiwać się człowiekiem upośledzonym...

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lis 19, 2006 12:51 pm

A może przewidzieli przyszłą popularność Krzysztofa i zrobili to także po to, aby zbić kasę na przeróżnych gadżetach (swetry, kubki itp.)??

katglu17

Post autor: katglu17 » pn lis 20, 2006 11:51 am

No nie po prostu facet mnie rozwalił... Ale szkoda mi go... Cała Polska się z niego śmieje... Sam sobie na to zasłużył...

ET

Post autor: ET » śr lis 29, 2006 12:36 am

Prosty do bólu człowieczek z Podlasia poczuł się nagle kimś wielkim...Zapragnął spełnić swoje marzenia. jest tak prosty, że nie rozumie, że cały świat się z niego śmieje. :D
A nam pozostaje się tylko pośmiać.

ODPOWIEDZ