Chrześcijańskie śluby gejów w Polsce

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Chrześcijańskie śluby gejów w Polsce

Post autor: xTrollx » pt kwie 06, 2007 12:02 pm

Patrzcie i płaczcie:
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... sce,891647
Znany dotychczas jako działacz gejowski, Szymon Niemiec został diakonem Wolnego Kościoła Reformowanego, który stara się odciągać wierzących homoseksualistów od Kościoła katolickiego - pisze "Życie Warszawy".

Niemiec skupił wokół siebie około 50 wyznawców. Zgłaszają się kolejni chętni, więc niedługo zarejestruje pierwszy w Polsce Kościół błogosławiący pary homoseksualne. Jak się dowiedział stołeczny dziennik, 14 kwietnia już siódma w kraju para gejowska - Jakub i Mariusz - złoży sobie przysięgę miłości, wierności i uczciwości wobec duchownego Wolnego Kościoła Reformowanego.
(...)
Po zebraniu wystarczającej liczby wiernych, WKR oficjalnie się w Polsce zarejestruje i wspólnota będzie udzielać błogosławieństw parom homo
Czyżby szykowała się druga Holandia, tym razem na tle religijnym? Dziwne, że muzułmanie takich problemów nie mają ...
Ostatnio zmieniony pt kwie 06, 2007 12:02 pm przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Chrześcijańskie śluby gejów w Polsce

Post autor: misanthropiac » sob kwie 07, 2007 11:36 am

Hihi, ale jaja :mrgreen: Następny stopień wtajemniczenia po paradach równości: założenie sekty pederastów :lol: Zupełnie bezsensowna i żałosna szopka. Po co im te "śluby"? Zastanwia mnie jeno na jakiej zasadzie nazywają siebie chrześcijanami.

Szczególnie groteskowy jest fragment
14 kwietnia już siódma w kraju para gejowska - Jakub i Mariusz - złoży sobie przysięgę miłości, wierności i uczciwości wobec duchownego Wolnego Kościoła Reformowanego.

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » sob kwie 07, 2007 2:48 pm

Moim zdaniem to chore. Jak moze sie ta sama plec zenic i t ojeszcze chrzescijanski slub do tego .
paranoja
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 6:42 pm przez Andrzej321, łącznie zmieniany 1 raz.

harry203

Post autor: harry203 » sob kwie 07, 2007 4:47 pm

Wobec mnie Pedałki czują że sa "inne" a tym że się będą żenić chcą ( chyba tak myslą) pokazać że nie różnią się od normalnej parki ON+ ONA. Ale różnica jest, bo posówać a być posówanym to nie jest to samo( fe i tfu tfu )....

Ważka

Post autor: Ważka » sob kwie 07, 2007 6:18 pm

Oł. Nie no, ja padam. Ach, jakie to romantyczne! Ehh, jakież to świetne! Kurczę no. Ja sobie nie wyobrażam, że oni się uważają za chrześcijan. Hahaha, durnota. I już. Zwłaszcza denerwujący są niektórzy, tacy, co sądzą, że są lepsi od par ON + ONA ;]
Dobre sobie.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob kwie 07, 2007 6:36 pm

Polska jest zbyt mało tolerancyjnym krajem, żeby zaakceptować gejowskie związki. I mogą się skupiać i brać "chrześcijańskie" śluby, ale ludzie i tak będą na nich krzywo patrzeć.
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 6:36 pm przez jagodziczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » ndz kwie 08, 2007 2:41 pm

jagodziczek pisze:Polska jest zbyt mało tolerancyjnym krajem, żeby zaakceptować gejowskie związki. I mogą się skupiać i brać "chrześcijańskie" śluby, ale ludzie i tak będą na nich krzywo patrzeć.
właśnie, Polska jest mało tolerancyjna. a szkoda, bo brak tolerancji świadczy poniekąd o tak zwanej 'zaściankowości'
i nigdy nie zrozumiem tej powszechnej zawiści do gejów. nazywanie ich pedałami, ciotami itd. są to są, co wam to szkodzi, że jakiś gość woli facetów. tak samo jakbym ja miała nienawidzić wszystkie dziewczyny, które chodzą w różowym tylko dlatego, że ja tego koloru nie trawię i wydaje mi się prostacki...
Life hurts...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » ndz kwie 08, 2007 5:09 pm

Ale dramatyzujesz. Jeśli widziałaś jakieś akty fizycznego lub psychicznego tępienia homoseksualistów to dzwoń pod 997.
Co do nomenklatury: ja nie rozumiem nazywania homosiów gay'ami. W slangu angielskim oznacza to... wesoły! Po polsku mówimy pederasta. Taka manipulacja językiem to dowód na istnienie lobby, które od 20 kilku lat buduje neokomunistyczną UE mając za współczesny proleteryat właśnie "pokrzywdzoną" mniejszość seksualną. Ja bym wolał zaściankowo uniknąć ingerencji tej dumy Marksa w suwerenność mojego państwa, niestety jest już "po ptokach".
Poza tym trzymajmy się tematu. Czy za słuszną formę walki z "dyskryminacją i łamaniem praw człowieka" uznajesz kpiny z chrześcijaństwa?
tak samo jakbym ja miała nienawidzić wszystkie dziewczyny, które chodzą w różowym tylko dlatego, że ja tego koloru nie trawię i wydaje mi się prostacki...
Ale nie żałuj sobie. Wolności słowa w ZSREuropejskich nie ma, ale póki co można myśleć co się chce. Byle szybko, bo te komuchy niedługo wymyślą jak penetrować mózg człowieczy... ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz kwie 08, 2007 8:15 pm

Polska jest zbyt mało tolerancyjnym krajem, żeby zaakceptować gejowskie związki. I mogą się skupiać i brać "chrześcijańskie" śluby, ale ludzie i tak będą na nich krzywo patrzeć.
Polska jest zbyt normalnym krajem, żeby zaakceptować gejowskie związki. I mogą się skupiać i brać "chrześcijańskie" śluby, ale ludzie i tak na szczęście będą na nich krzywo patrzeć.


właśnie, Polska jest mało tolerancyjna. i dobrze, bo brak nowoczesnej "tolerancji" świadczy poniekąd o tak zwanej 'normalności'
i nigdy nie zrozumiem tej powszechnego zamiłowania do pederastów. nazywanie ich "kochającymi inaczej" itd. To tak jak koprofile - są to są, co wam to szkodzi, że jakiś gość lubi jeść kał na ulicy. tak samo jakbym ja miał nienawidzić wszystkich koprofilów, którz jedzą publicznie kał tylko dlatego, że ja kału nie trawię i wydaje mi się ohydny...
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Machidiel

Post autor: Machidiel » ndz kwie 08, 2007 9:30 pm

Ehhh ale mówisz o publicznym jedzeniu kału a czy ci pary homo na ulice wychodza i się pieszczą gdzies pod twoja klatka? I z tym brakiem tolerancji też bym nie przesadzał bo niektórym od tego odwala.

ODPOWIEDZ