Ulubieni aktorzy i aktorki

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Ulubieni aktorzy i aktorki

Post autor: Paul » ndz mar 04, 2007 2:05 pm

Wasze typy. Kto i za jaką rolę.
U mnie:

Klaus Kinski - Aquirre, Nosferatu, Cobra Verde, Woyzeck i Fitzcarraldo
Christhoper Lee - Saruman
Anthony Hopkins - Lecter
Liv Tyler - Arwen
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » ndz mar 04, 2007 3:27 pm

Hm. Z aktorów najbardziej sobie cenię Jeana Reno ("Wasabi", "Ronin", "Przyjaciel Gangstera"), Roberta De Niro ("Ronin", "Szeregowiec Ryan"), Stevena Seagala (za dużo by wymieniać), Eddiego Murphy'ego (ech, "podkład dźwiękowy" w Shreku, "Gliniarz z Beverly Hills").

Aktorki? Elisha Cuthbert! ("The Girl Next Door" i 24 godziny), Catherine Zeta-Jones ("Titanic", "Terminal"), Salma Hayek ("Desperado") i Nicole Kidman.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz mar 04, 2007 4:17 pm

Hmm no ja np. lubię Leonardo Di Caprio ale tylko w Titanicu, Johny Deep'a w Piratach z Karaibów, Wentworth Miller'a w Prison Break, Bruca Willis'a w The Tears Of The Sun, Ben'a Affleck'a w Armageddonie i Pearl Harbor, Channinga Tatum w Step Up. A aktorki to hmm nie wiem. Większą uwagę przywiązuję do facetów :D:D

harry203

Post autor: harry203 » ndz mar 04, 2007 6:31 pm

No wiesz co Grzechu- pisać o Jeanie Reno i niewspomnieć o Leosiu zawodowcu to wstyd... ;-)

Z ojczystych to Rywiński i Pazura za Kilerów a z zagranicznycz to cała ekipa z filmu "Swięci z Bostonu". Film wymiata. No może jeszcze wspomne ze Matt Le Blanc , David Schwimmer i Matthew Perry ( Chłopaki z Friendsów)

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » ndz mar 04, 2007 7:37 pm

harry203 pisze:No wiesz co Grzechu- pisać o Jeanie Reno i niewspomnieć o Leosiu zawodowcu to wstyd... ;-)
Masz rację, nie wiem jakim cudem o tym filmie zapomniałem!

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz mar 04, 2007 7:39 pm

pisać o Jeanie Reno i niewspomnieć o Leosiu zawodowcu to wstyd... ;-)
Ja się na tym filmie zawiodłem. Niby taki super i w ogóle a Reno wypadł w moich oczach niezbyt dobrze.

Poza tym jak mam rozumieć ten film? Hagiografia płatnego mordercy?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Machidiel

Post autor: Machidiel » ndz mar 04, 2007 8:54 pm

Własnie dlatego ci sie nie podoba Leon za bardzo go analizujesz a jego wystarczy ogladac a oglada sie go doskonale.

Godfather

Post autor: Godfather » ndz mar 04, 2007 11:49 pm

Marlon Brando za Ojca Chrzestnego
Al Pacino za Ojca Chrzestnego
Anthony Hopkins za Lectera
Ostatnio zmieniony ndz mar 04, 2007 11:49 pm przez Godfather, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn mar 05, 2007 10:21 am

Jean Reno (Wasabi, Leon Zawodowiec? także Mission Impossible, ale rola raczej drugoplanowa), Robert DeNiro (oj dużo filmów, ostatni jaki oglądałem - Poznaj moich rodziców ^^), z azjatów cenię sobie np. Jet(a) Li i Jackie Chana ^^ Dalej Bruce Willis (ostatnio np. 16 przecznic), Leonarda za rolę w ... no właśnie, jakiś klimat na "bezludnej wyspie", Tom Hanks (też dużo tego), człowieka grającego Ace'a Venturę (omg wypadło mi z głowy :P), za grę np. w Bruce Wszechmogący, Truman Show, ah Jim Carrey ^^ Eddie Murphy wymiata, czy to w komediach czy filmach akcji ^^ No i nie można pominąć pana Cage'a (8mm, 60 sekund, Miasto Aniołów, ostatnio też jakiś film co ni stąd ni zowąd córkę dostał, robił przekręty z kasą, ktoś pamięta?), Brad Pitt (Joe Black, Siedem /także czarnoskóry detektyw z Siedem jest ok;-) ale nie pamiętam nazwiska), a oraz Robert Knepper (Teddy z Prison Break, taki pedziu :P) ^^

Z pań - Meg Ryan (np. Miasto Aniołów), Kate Beckinsale (np. Underworld), panią doktor z Prison Break, Oksana Akinshina (za rolę w Lilja 4-ever), Karolina Sobczak (za rolę w Cześć Tereska), i full innych których nie pamiętam i nie wymienię, bo muszę spadać :P

harry203

Post autor: harry203 » pn mar 05, 2007 10:32 am

Cage- "Przekręt"( tan z córką) i świetny "Pan życia i śmierci"

edit-"Twierdza"

//xTrollx: o właśnie przekręt ;-) Dzięki wielkie ;-)
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2007 10:40 am przez harry203, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ