Taniec z Gwiazdami

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...

Czy Aleksandra Kwaśniewska wygra ?

tak
2
22%
nie
4
44%
nie wiem
3
33%
 
Liczba głosów: 9

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 12:31 pm

moim zdaniem wygra bo Kwasny nawet nie musi wywierac presji. jujorzy sami beda chcieli zrobic dobrze dla eX prezydenta i mu coreczke w telewizji nagrodzic. :roll:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn mar 20, 2006 4:30 pm

Wg mnie wygra Rafał i Aneta albo Joana i Piotr. Jednym słowem stawiam na młodzież ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 12:57 pm

ozyrys pisze:czy były prezydent wywże presję na jurorach tego programu aby sprawili że to własnie jego córka wygra
To bardzo prawdopodobne, bo albo ja mam coś nie tak albo dobrze zauważyłam, że innych to potrafią zjechać jak Wojewódzki w IDOLu a jej pobłażają, a nie powidziałabym, że tańczy fajnie...Ja potrafię lepiej :-P

Kristos

Post autor: Kristos » śr maja 17, 2006 1:25 pm

Ankieta nieważna. Trzecią edycję Tańca z gwiazdami wygrała para Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (dla niewtajemniczonych : ten bliźniak z "m jak miłość" i tak jedna laska ;-) ) Moja babcia przeżyła kryzys (głosowała na Kwaśniewską) "oj wnusiu, wyślij eSeMeSa na olcię :)) itd.

edit//
dodaje jeszcze linka do obrazka zwycięzców
http://img360.imageshack.us/img360/4804/mroczek11mk.jpg

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 6:23 am

Przecież Kwaśniewską przepuszczali tylko dla tego, żeby była oglądalność. Moim zdaniem doibrze, że nie wygrała, bo nie powinna. Może tańczyć coś tam umie...nie powiem...ale postawy tanecznej wogóle niema. Garbi się, zamiast pokazać pierś do przodu. No ale jak się niema czego pokazać to się nie pokazuje.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:21 am

ehh... to wszystko bylo rezyserowane.. robia z ludzi kroliki!! myslicie ze czemu nigdy nie podaja wynikow czastkowych z glosowan?? i czemu kwasniewska doszla do konca?? odpowiedzcie sobie sami

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:31 am

hehe :) taka jego rola :)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:36 am

wiesz.. ja bym tak chcial jak on bawic sie i zarabiac kase :)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:53 am

no... wiec ja bym sie nie martwil tym ze nie wygrywa ;)

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 10:32 am

No kwaśniewska ponoć zaangarzowała 18 tys. za występ! więc się nie dziwie, że się zgodziła. Oni też nieźle na tym zarabiają. czytałam ostatnio o tym na interi.

Zablokowany