Recenzje filmów

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Recenzje filmów

Post autor: olka080 » ndz sie 03, 2008 7:36 pm

No więc piszemy tu recenzje ciekawych filmów ;) Ja zaczynam:
"INSTYNKT ZABÓJCY" ( tylko dla dorosłych :lol: )
Śliczna Tess, była cheerliderka, poślubia policjanta Jima. Wkrótce okazuje się, że idealny mąż w rzeczywistości jest seryjnym mordercą kobiet. Tess cudem unika śmierci, a Jim trafia do więzienia. Szybko udaje mu się stamtąd uciec, Tess ponownie zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście znajduje kogoś, kto może jej pomóc. To były policjant, obecnie specjalista od sztuki walk. Aby się uratować, kobieta musi przejść przyspieszony kurs samoobrony i wyrobić w sobie instynkty, które do tej pory były jej obce.


Reżyseria: Gustavo Gref-Marino
Występują: Mark Dacascos, Missy Crider, Tim Abell, Kadeem Hardison, Jill Jacobson, Deron McBee, James Greene
Czas trwania: 90 min
Kraj i rok produkcji: USA 2008
Film jest po prostu boski... uwielbiam filmy akcji połączone z kryminałem :]:] A Mark Dacascos jest po prostu zawalisty... może nie jest jakąś tam pięknością, ale jest w nim coś co mnie... podnieca? :lol: Film oceniam na... hm... 8/10... do gustu nie przypadły mi sceny erotyczne ;)))

[ Dodano: 2008-09-19, 17:35 ]
ALPHA DOG
Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Alpha Dog" opowiada o życiu autentycznego dilera narkotyków, który stał się najmłodszym kryminalistą jaki trafił na listę najbardziej poszukiwanych przez FBI.
Johnny Truelove kontroluje handel narkotykami w swoim sąsiedztwie. Kiedy jeden z jego klientów - Jack, zalega ze spłatą długów, Johnny i jego ludzie porywają jego młodszego brata Zacka. Razem z nim wyjeżdżają do Palm Springs. Nastoletni zakładnik dobrze bawi się nową sytuacją, zupełnie nieświadomy jej tragizmu, rozpaczy rodziców i wściekłości brata. Wkrótce Johnny i jego kompani zdają sobie sprawę, że Zack nie jest zakładnikiem, którego można tak po prostu zwrócić rodzinie…
Zabójczy film... na końcu się popłakałam. Obsada wprost bajeczna ^^
Jedną wadą ( chociaż nie dla mnie... ) może być wielki natłok przekleństw... po prostu przynajmniej 3 przekleństwa są w każdym zdaniu... ale cóż... taki świat dilerów.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ