Ratatuj

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...

Byłeś w kinie na Ratatuj

Tak
1
25%
Nie
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ratatuj

Post autor: izka101 » ndz lis 11, 2007 5:54 pm

Byliście na ratatuj ? jak nie to polecam dla mnie na reklamie to nie wyglądało za fajnie ale jak na to poszłam z klasą to było bardzo fajne(wyrażajcie swoje zdanie o tym)

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » pn lis 12, 2007 6:12 pm

Ie byłem i pierwszy raz o takim filmie słyszę. O czym to jest??

Machidiel

Post autor: Machidiel » wt lis 13, 2007 1:12 pm

Film animowany kolejny z całej serii która ostatnio zawala kina ale badz co badz nie taki najgorszy.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » wt lis 13, 2007 4:11 pm

Film jest o szczurze który trafił do Franci przez kanały(ten szczur umie gotować). Natrafia na takiego gościa co nie umie gotować itd. więc on doprawił mu zupę którą robił i zauważyli go i miał go wywalić(szczura) ale on powiedział że pomoże mu gotować i szczur chciał uciec ale wrócił bo mu było go żal i wziął go do domu i rano jak się obudził to go nie było i myślał że szczur uciekł i wziął jedzenie z lodówki , ale on gotował potrawę.[...] Później wszedł mu ma głowę i szarpał za włosy a on na to reagował i tak mu pomagał aż w końcu ten chłopak dostał najsławniejszą restauracje na świecie i przyszedł taki czy sprawdza czy6 potrawy są dobre i szczur zrobił mu potrawę ratatuj i ten gościu już dawno tej potrawy nie jadł i mu zasmakowało . Potem otworzył własną knajpkę czy co w ty stylu i miała nazwę ratatuj i szczyr był logiem i rodzina tego szczura miała u góry też taką knajpkę (The End)
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

Machidiel

Post autor: Machidiel » śr lis 14, 2007 12:20 am

Dawno sie tak nie uśmiałem czytajac jakiegoś posta, trzeba ci przyznać że masz talent do streszczania filmów. :mrgreen: Pan który sprawdza potrawy nazywa sie krytykiem kulinarnym poza tym watpie zeby ratatouille odmieniało sie w polskim na ratauj, bynajmiej ja nigdy nie jadłem potrawy ratatuj. A ogolnie to mogła byś zaznaczyć ze twoj post jest spoilerem nie każdy lubi wiedziec jak konczy sie film.

Awatar użytkownika
izka101
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: sob paź 20, 2007 10:35 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: izka101 » śr lis 14, 2007 2:58 pm

jak bym miała cały film opisać to bym nie opisała a tak w ogóle mogłam już zapomnieć o krytyku i rararouille (jak ty to napisałeś)
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę sie na Ciebie,
Czuje sie jak w niebie.

ODPOWIEDZ