Prison Break

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Prison Break

Post autor: xTrollx » czw sty 25, 2007 8:10 pm

Od niedzieli rusza na antenie polsatu amerykański hit - Prison Break - poruszający historię człowieka niesłusznie skazanego na śmierć, siedzącego w więzieniu i czekającego na wyrok, a także jego brata, który stara się go z ów więzienia (Fox River) wyratować. Widzieliście może już jakieś odcinki? Jeżeli nie gorąco polecam, moim zdaniem bije na głowe Zagubionych ;-)

weCa

Post autor: weCa » pt sty 26, 2007 12:56 pm

Hmm ja już to oglądałam ;p Serial wciąga !
Nie pogardzę i oglądnę to jeszcze raz na antenie polsatu ;p

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt sty 26, 2007 6:18 pm

weCa pisze:Hmm ja już to oglądałam
No tak, ale na antenie foxa nie wyemitowano jeszcze czterech odcinków ^^ Wczoraj oglądałem poniedziałkowy - 14 z drugiej serii... zarąbisty serial ;-)
Pierwsza seria moim zdaniem jest ciekawsza ^^

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt sty 30, 2007 10:33 am

Serial jest świetny. Tak udane produkcje rzadko się zdarzają.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

harry203

Post autor: harry203 » wt sty 30, 2007 11:08 am

eeee tam Trolu głupoty opowiadasz. Podczas ogladania drugiej serii człowiek siedzi jak na szpilkach--cały czas sie coś dzieje np; motyw z Paulem Kallermanem(SS) ktory to wpakował kule temu z fbi ( Mahone czy jakoś tak). ( a na końcu załoze sie za obaj wykończą kitajca Billa he he) Serial wymiata a trzecia seria Lostów nawet sie nie kwalfikuje przy PB do kina familijnego. ( Obejrzałem wszystkie odcinki LOSTow( trzecia seria to dno) i BP --bez watpienia PB górą)

PS Dzisiaj 15 odcinek drugiej serii. Miłego ogladania. Teddy's Home

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt sty 30, 2007 8:56 pm

eeee tam Trolu głupoty opowiadasz.
Bez urazy, ale to czy MNIE podobała się bardziej pierwsza czy druga seria zależy tylko ode mnie, i jeżeli pierwsza DLA MNIE wypada lepiej, to nie masz podstaw, aby sugerować, że W MOIM PRZYPADKU jest inaczej.

Swoją drogą miło, że zdradzasz innym użytkownikom dalszy ciąg wydarzeń :|
harry203 pisze:( Obejrzałem wszystkie odcinki LOSTow( trzecia seria to dno) i BP --bez watpienia PB górą)
bullshit; PB w całości nie zostało wyemitowane. Wczoraj pojawił się dopiero 15 odcinek z drugiej serii. Sam twórca skryptu nie jest pewien ile serii tak naprawdę powstanie (reżyser w 'the making of prison break' żartuje, że może dojść nawet do 5 serii).

harry203

Post autor: harry203 » śr sty 31, 2007 7:33 am

harry203 pisze:( Obejrzałem wszystkie odcinki LOSTow( trzecia seria to dno) i BP --bez watpienia PB górą)
bullshit; PB w całości nie zostało wyemitowane. Wczoraj pojawił się dopiero 15 odcinek z drugiej serii. Sam twórca skryptu nie jest pewien ile serii tak naprawdę powstanie (reżyser w 'the making of prison break' żartuje, że może dojść nawet do 5 serii).[/quote]

No właśnie PB nie zostało do końca wyemitowane tek samo jak Lost, i dlatego porownuje te dwa seriale . Na Lostach jestem przy 3x6 albo 7 i nie dzieje się totalnie nic. Akcja w lostach przypomina 1234 odcine Mody na sukces, o ile jeszcze pierwsza i druga seria były świetne to trzecią oglądam tylko dla tego żeby zobaczyć zakończenie.
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 7:34 am przez harry203, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sty 31, 2007 7:21 pm

Ale oglądasz ^^ i producent właśnie za to trzepie kasę.
Nie wiem czy trzecia seria PB, jeśli w ogóle wyjdzie (pewnie tak) będzie tak ciekawa jak pierwsza albo druga. Dla mnie pierwsza była o wiele bardziej wciągająca. Druga - to już różnie bywało, interesuje mnie tylko co się stanie z panią doktor (i z Teddym ^^). No ale sza, bo niektórzy jeszcze nie widzieli :P

harry203

Post autor: harry203 » śr sty 31, 2007 7:33 pm

[hide]OK ok sza, ale jak już jesteśmy przy temacie to gdzie się podział ten walnięty Klijent ktory budował tratwę by się na nia załadować i popłynąć Do Holandii??? Bardzo dobry wątek ha ha)[/hide]
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 7:48 pm przez harry203, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sty 31, 2007 7:39 pm

Właśnie też nad tym myślałem, ale nie chciałem już zdradzać tego i owego :P Może zostawią go na trzecią serię?? ;] Po 13 odcinku z drugiego sezonu powstał materiał z wypowiedziami aktorów przed kolejnymi odcinkami (i urywkami z 14); wypowiadał się właśnie aktor grający tego psychola :P Mówił, że wybrał tę rolę, bo była zwałowa ^^' i że psychol jest ciekawą postacią xD

ODPOWIEDZ