Piraci z Karaibów

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Piraci z Karaibów

Post autor: Jack » sob lip 29, 2006 10:54 am

Niedawno do polskich kin weszła druga część filmu "Piraci z Karaibów". Wielu z was już go pewnie obejrzało. Co myślicie o tym filmie? Mile widziane uwagi także co do pierwszej części.

Mnie osobiście film zachwycił. Niezbyt często człowiek ma okazję przenieść sięw świat tak wspaniałych przygód. No i najważniejsze. Co myślicie o postaci przesympatycznego kapitana Sparrow`a?
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Kasia'91

Post autor: Kasia'91 » sob lip 29, 2006 2:56 pm

Mi się również bardzo podobał. Co do Orlando'a Blooma to wg mnie bardziej nadaje się na elfa niż na pirata. Jedno mnie zastanawia - ta lalunia (zapomniałam imienia) w końcu kocha Jacka czy Turnera?? Bo wydaje mi się, że chyba podczas tego filmu jakby coraz bardziej zbliżała sie do Jacka...

Mam nadzieje że kolejne części będą równie wspaniałe (ile ich właściwie ma być?). A Deep jest cudowny... Jako aktor naturalnie

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob lip 29, 2006 5:49 pm

Z tego co wiem to w przyszłym roku ma być 3 część. Ma mieć podtytuł "World's End". A co do panny Swann to chyba jednak zostanie z Willem.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Illea

Post autor: Illea » sob lip 29, 2006 8:09 pm

Nie oglądałam IIczęść :cry:
Ale pierwszą tak.
Mi się podobała, cały film naprawdę fajny, ale...Deep,mhy...jak ja lubię tego aktora, moim zdaniem najlepszy. Bez niego film nie byłby w polowie tak świetny. Choć podobno w IIcz ograniczono troche jego rolę ;-)

greenka

Post autor: greenka » sob lip 29, 2006 9:39 pm

Jack pisze:Co myślicie o postaci przesympatycznego kapitana Sparrow`a?
Przesympatyczny, odważny, ekscentryczny. No, pomijając że przystojniak :mrgreen:
"Piraci z Karaibów" to jeden z niewielu filmów, który mogłabym oglądać, oglądać, oglądać...bez znudzenia. I kłaniam się realizatorom za efekty.

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » wt mar 20, 2007 10:51 pm

No i się doczekałem. Jest już trialer do "Na krańcu świata". Mam nadzieję że te kilka fragmentów oddaje klimat całego filmu. No i oczywiście wspaniały dialog:
-Jesteś szalony.
-Gdybym nie był prawdopodobnie to by się nie udało.

Oto i on.
Ostatnio zmieniony wt mar 20, 2007 10:56 pm przez Jack, łącznie zmieniany 2 razy.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

harry203

Post autor: harry203 » śr mar 21, 2007 6:57 am

Nie no , to na pewno jeden z tych co się na niego do kina wybiore. Film oglądałem z tysiąc razy ( obie części ) ale po trailerze widać że 3 bedzie git. A tak na marginesie dala Jack'a - widziałem na jendym forum linki do tego rodzyna juz teraz!!! ale czy to nie jest wałek to Ci nie powiem. (jak by co to służe :-)!!!)

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » śr mar 21, 2007 2:39 pm

Nie ogladalem jeszcze 2 czesci ale slyszalemze jest faljna. 1 cz. podobala mi sie i z mila checia obejzal bym ja jeszcze raz.

harry203

Post autor: harry203 » śr mar 21, 2007 6:01 pm

to jednak był wałek- a dokładniej trainler- idiota co zamiszczał te linki to nawet nie sprawdził co to jest.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr mar 21, 2007 8:30 pm

harry203 pisze:Nie no , to na pewno jeden z tych co się na niego do kina wybiore. Film oglądałem z tysiąc razy ( obie części ) ale po trailerze widać że 3 bedzie git
Oglądanie piratów jest karalne :mrgreen:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ