Piła ( 1,2,3,4.... )

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Piła ( 1,2,3,4.... )

Post autor: olka080 » pn lip 07, 2008 8:16 pm

Lubicie? Baliście się? Wzbudzało w was wstręt? :lol: Po prostu główne wrażenia po oglądnięciu którejś z części piły ;) Ja osobiście oglądałam tylko pierwsze pół godziny Piły lV... i powiem szczerze, że okropny film :-/ Chyba, że ktoś lubi zbyt duże ilości krwi... rozcinanie ludzi, katowanie ich na śmierć itp... Jedyne co by mnie zmusiło do oglądnięcia wszystkich części tego... filmu to tylko chłopak... tylko z nim! Bo z dziewczyną to nie to samo... wszystkie piszczą itd... :lol:
Ostatnio zmieniony pn lip 07, 2008 8:17 pm przez olka080, łącznie zmieniany 1 raz.
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » ndz lip 13, 2008 9:40 am

Ja nie wiem którą częśc oglądałam bo to juz bylo dawno ..ale osobiscie mnie bardzo przypadł ten film do gustu..Nie żebym była jakąś dziewczyną rządną krwi ale fajnyy film ogółemm..i jak sie ogląda ze dziewczyanmitez jest fajna atmosferaa :)

Awatar użytkownika
didonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: śr cze 04, 2008 8:22 pm

Post autor: didonka » pt paź 31, 2008 7:03 pm

teraz już wchodzi V piła na ekrany... nie wiem po co oni to dalej ciągną? owszem filmy są całkiem dobre ale nie tak zaskakujące jak były pierwsze części - teraz już mniej więcej wiadomo czego się można spodziewać.

ODPOWIEDZ