"Oficer", "Oficerowie",

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

"Oficer", "Oficerowie",

Post autor: aleXa-ALExandra » pt sie 01, 2008 5:18 pm

szczerze mówiąc w "Oficerze" zakochałam sie w te wakacje na 2 lecą powtórki.... To jest super serial.... a jacy aktorzy.... , prawie same gwiazdy polskiego kina no i aktorki też znane...
Ja właśnie lubie takie filmy, w których trzeba jakąś sprawe rozwiązać. Bo te niektóre tasiemce w sylu "moda na sukces" w których sie nic nie dzieje są do chrzanu...


kto oglądał ten wie, jaki jest naj. superowy odcinekk.... dla mnie to ten, w którym Grand zabija swoją siostrę Malwinę... Jak ja w tedy ryczałam :cry: , a Kruszon aż do zakładu zamkniętego trafił.... boshe jakie to piękne....

A wy co sądzicie o Oficerze...? a jak już oglądacie to jaki jest wasz ulubiony odcinek?
Ostatnio zmieniony pt sie 01, 2008 5:19 pm przez aleXa-ALExandra, łącznie zmieniany 1 raz.
aleXa-ALExandra

Awatar użytkownika
lubię_kakao
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 13, 2008 6:02 pm
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: lubię_kakao » wt sie 19, 2008 8:45 am

aleXa-ALExandra pisze:Ja właśnie lubie takie filmy, w których trzeba jakąś sprawe rozwiązać.
może zacznij oglądać ,,gliniarz i prokurator" ???? moja babcia to ogląą i bardzo sobie chwali... :lol:

ODPOWIEDZ