Żegnam ......

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
kirke

Żegnam ......

Post autor: kirke » sob wrz 02, 2006 6:04 pm

Smutna sprawa... prawdopodobnie nie będę miała już tak dużo czasu jak do tej pory, bo nadchodzi nowy rok szkolny... jestem w klasie maturalnej,więc chyba sami rozumiecie ... nie wiem ile będę mieć nauki i ogólnie... ;-) więc jakby co to się nie zdziwcie,że nagle zabraknie czarownicy..

miło mi się z wami gawędziło...

pozdrawiam.... Kirke

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » sob wrz 02, 2006 6:37 pm

No wiesz... Na pewno tu będziesz wracać, bez Ciebie to forum już jest nie takie... Będzie mi Ciebie brakowało, ja zawsze tak strasznie przeżywam pożegnania :cry: Wpadaj jak najczęściej :) Do napisania! ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob wrz 02, 2006 7:44 pm

Hmmm klasa maturalna?? Zupełnie nie rozumiem, przecież to najlżejsza klasa w przeciągu całego liceum :-P Jeszcze zobaczysz jaki będzie olew ;-)

greenka

Post autor: greenka » sob wrz 02, 2006 9:31 pm

Nie lubię słowa "żegnam", wolę natomiast "do zobaczenia"....
Tak więc do zobaczenia Czarownico ;-)
Wielka buźka od zielonej! :*

kirke

Post autor: kirke » ndz wrz 03, 2006 12:15 pm

xTrollx pisze:Jeszcze zobaczysz jaki będzie olew ;-)
hehehe Trollu święte słowa... przez nastepny tydzień mam komplenty olew.... czarownica chora :cry: ale dla forum to chyba lepiej, bo będę miała na razie czasu,a czasu :roll: jeszcze 7 dni :mrgreen:

Illea

Post autor: Illea » ndz wrz 03, 2006 2:02 pm

Wierze, że będziesz tu bywać, bo faktycznie bez Ciebie forum nie będzie takie same, na pewno zabraknie trochę poczucia humoru.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » pt wrz 15, 2006 7:18 pm

Nie rób jaj...
I tak jest juz zbyt pusto.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt wrz 15, 2006 7:52 pm

Klasa maturalna i dużo nauki. Ja w tym roku pisałem maturę i muszę powiedzieć że jedno z drugim się mija.



Na pewno znajdziesz trochę czasu dla nas.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

HADES

Re: Żegnam ......

Post autor: HADES » sob wrz 30, 2006 7:34 pm

kirke pisze:Smutna sprawa... prawdopodobnie nie będę miała już tak dużo czasu jak do tej pory, bo nadchodzi nowy rok szkolny... jestem w klasie maturalnej,więc chyba sami rozumiecie ... nie wiem ile będę mieć nauki i ogólnie... ;-) więc jakby co to się nie zdziwcie,że nagle zabraknie czarownicy..

miło mi się z wami gawędziło...

pozdrawiam.... Kirke
Żegnam , bedę zastępował Ciebie na tym oto forum :) .

grim_reaper

Post autor: grim_reaper » śr paź 04, 2006 2:29 pm

:lol: :lol: :lol: NIKT nie zastąpi kirke.

ODPOWIEDZ