Zarabianie przez net :)

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
elmonk

Zarabianie przez net :)

Post autor: elmonk » śr maja 03, 2006 2:07 pm

Okolo miecha temu kumpel podeslal mi linka, rzecz sie zwala Euro barre, twierdzil iz mozna na tym zarobic kaske a jednoczesnie nic nie robic, podkreslam NIC. Bardzo sceptynie do tego podszedlem ale powiedzialem co mi szkodzi sprobowac. Po miechu jak sie okazalo pojawily sie prawdziwe pieniadze zwane Euro, bylo ich troche ponad 15 sztuk, w kolejnym miesiacu licze na 2 do 3 razy wiecej :mrgreen: sprawa wyglada nastepujaco:


Eurobarre pochodzi z Francji. Cała zabawa polega na tym, że instalujesz sobie ich panel na kompie (wyświetla Ci się na ekranie monitora u góry), na którym wyskakują różne reklamy itd. Nie masz na nie klikać, one mają sobie tylko przeskakiwać a Ty za to zgarniasz punkty. Te punkty na początku każdego miesiąca zostają zamienione na euro.

OGROMNY PLUS: osoby, które zwerbujesz do ściągnięcia programu też oczywiście będą zdobywać punkty. A Tobie będzie przypisywanych tyle punktów, ile one zdobędą. Innymi słowy - zarabiają dla Ciebie 100% swoich punktów!

WIELKI MINUS (choć nie dla wszystkich): Program jest po francusku...ale da sie przezyc

No to do rzeczy.

Klikasz na ten link: http://www.eurobarre.com/
i przechodzisz na stronkę EUROBARRE skad zasysasz ten wlasnie magiczny programik.

A tu instrukcja obsługi:

1) na stronce masz u góry, tuż nad pierwszym bordowym tematem napisy
Accueil | Installer | Bonus | Parrainage | FAQ
I klikasz na INSTALLER

2) przechodzisz na podstronkę i nie musisz nigdzie klikać, bo powinno Ci się pojawić okienko, które się pyta czy zapisać program EUROBARRE

3) no to ty, że TAK

4) po zainstalowaniu i uruchomieniu możesz zmienić język na angielski, a stąd już prosta droga:

1. - to twój nr w systemie + cztery dowolnie wybrane cyferki jako uzupełnienie (wpisujesz co Ci się podoba)
2. - podajesz narodowość
3. - podajesz swój mail
4. - po prostu uruchamiasz konto
i to już wszystko

5) po uruchomieniu w prawym górnym rogu masz kilka ikonek:
[symbol euro] - to panel główny, tu Ci pokazuje ile masz punktór, szczegóły techniczne itp
[!] - to gry i loterie, ale po francusku więc nas ( w większości jak się domyślam) nie interesuje
- to informacja odnośnie zarobków i osób poleconych (też po francusku)
[ptaszek] - to miejsce gdzie możesz zmienić skórkę
[krecha] - tym tradycyjnie minimalizujesz, ale Ci wtedy punktów nie nalicza
no i [krzyżyk] - to oczywiste, jakoś z programu wyjść trzeba

6) Pragram wyłącza się samoistnie co 4h. To zabezpieczenie dla tych, co by chcieli go włączyć i wyjechać na tygodniowe wakacje Tak się nie da. Ale jak dla mnie 4h to i tak kupa czasu, jeśli Twój komp pracuje cały dzień, musisz właczać ponownie panel jakieś 3, 4 razy.

7) Na Twojego konto mailowe (to co podałeś przy logowaniu) co parę dni będzie przychodził francuski mail wart 50 pkt. Odebranie go i zarobirnie tych punktów polega na kliknięciu w niebieski link u góry wiadomości. I już! Żadnego czekania 30 sekund, można usuwać maila!

I informacja na koniec - ta kasa gdzieś musi trafiać, więc najlepiej załóż sobie zupełnie darmowe konto internetowe (w dodatku po polsku) na www.moneybookers.com/ . Dostaniesz nr konta nie w postaci cyferek, ale adresu e-mail, w dodatku takiego jaki sam/a wpiszesz, więc nie ma problemu z zapamiętaniem, (ale póki nie zarobisz ciut więcej, nie jest konieczne go założenie).

Jeśli zdecydowałeś/łaś się na założenie teraz czas na Twój zysk!

W panelu głównym [symbol euro] masz 4 zakładki. Nas interesuje pierwsza (Gains) - Twoje zarobki, trzecia (Paiement) - przelanie kasy na konto i ostatnia (w prawym górnym rogu) - Infos membre czyli informacje dla członków. Więc po kolei:

PIERWSZA
tu masz od góry:
stan konta w euro
rozne bonuse(po FR, ja tego nie rozgryzlem)
punkty twoje pochodzące z uruchomionego programu
punkty za maile
punkty poleconych (osoby przez Ciebie zwerbowane)
punkty, których nie dostajesz, bo zgarnia je firma
i ogóle saldo pod krechą

TRZECIA
na żółtym polu masz link, który przenosi Cię do formularza, którym z kolei przelewasz kasę

OSTATNIA
tu jest kupa informacji, coś jak regulamin, ale nas interesuje jedynie link w lewej kolumnie przedostatni od dołu. Po kliknięciu widzisz wyraźnie Twój link polecający. Jak ten link prześlesz znajomym i oni się zapiszą, Ty będziesz zgarniać tyle punktów co oni!

I to już wszystko! Ufff.... Mam nadzieję, że podglądanie, jak rośnie saldo sprawi Ci taką samą przyjemność jak mnie!

Pozdrawiam i zycze milego zarabiania :)

P.S jesli ktos ma jakies pytania to pisac, chetnie pomoge.
Ostatnio zmieniony sob cze 17, 2006 8:40 pm przez elmonk, łącznie zmieniany 2 razy.

Hoxo

Post autor: Hoxo » sob maja 06, 2006 9:44 am

osoby, które zwerbujesz do ściągnięcia programu też oczywiście będą zdobywać punkty. A Tobie będzie przypisywanych tyle punktów, ile one zdobędą. Innymi słowy - zarabiają dla Ciebie 100% swoich punktów!


A one coś dostaja czy nie, jak program jest zmimalizowany keca za to punkty, i jak mam firewalla ktory blokuje reklamy czy program to widzi czy tylko zlicza jak dlugo jest wlaczony, mozesz podac jakis przelicznik ile punktow rowna sie 1 euro, czy mozna utworzyc 2 konta i na 2 programach leciec?

elmonk

Post autor: elmonk » sob maja 06, 2006 10:15 am

Nie, to jest relacja jednostronna, Ty po prostu dostaje 100% z tego co nazbiera osoba przez Ciebie polecona. Wiec nie musze mowic ze 100% to jest duzo ;-)

Jesli baner jest zminimalizowany to jego dzialanie jest zamrozone, ale nie jest duzo wiec nie powinien sprawiiac klopotow i draznic. Mnie osobscie nie przeszkadza.

Co do firewalla to nie powiem Ci jak sytuacja wyglada, ale nie sadze zeby to przekadzalo. Przelicznik jest nastepujacy 1000pkt=0.067Euro i z miesiac na miesiac rosnie :) Jest to raczej nie mozliwe zeby na jednym kompie dwa banery podlaczyc, chyba ze masz siec w domu i kazdy komp ma odzielny ip to wtedy nie powinno byc problemu.

To chyba wszystko :) i naprawde polecam, nie wymaga to zadnego wysilku i samo na Cibie pracuje, w poscie napisalem w miare jasno jak wyglada caly proces instalacji, wiec nie powinno to sprawic wiekszego problemu.

Pozdrawiam i zycze milego zarabiania :-)

elmonk

Post autor: elmonk » ndz maja 07, 2006 12:47 am

Niestety nie ma takiej mozliwosci, od kwietnia tego roku firma wprowadzila przelwe w polsce na kont Egold ktore i jest bardzo wygodne i do tego konto tam mozna zalozyc zupelnie za darmo, dopiero z tego konta mozliwy jest przelew na konoto jakiegos polskiego banku.

Hoxo

Post autor: Hoxo » ndz maja 07, 2006 11:36 am

pdjołes juz jkaś gotówke,a co z amerykanskimi kontami?

elmonk

Post autor: elmonk » ndz maja 07, 2006 12:27 pm

Tak, firma jest w 100% wyplacalna. Co do ameryknskich kont to ciezko mi powiedziec, bo sam takiego nie posiadam wiec trudno mi cokolwiek na ten temat powiedziec :roll: Jednak wydaje mi sie prawdopodnie istnieje taka mozliwosc lecz wtedy pewnie prowizja od przelewu zwieksza sie z racj ze za ocean gotowka plynie.

MeTeo

Post autor: MeTeo » śr maja 17, 2006 7:51 pm

ehh mialem eurobarre i to sciema.. zeby zarobic 15 euro miesiecznie wyliczylem sobie ze bym musial 100 pkt dziennie i do tego zwerbowac 8 osob co by tak samo zdobywaly punkty.. nie wiem czy tak dokadnie ale zrezygnowalem bo to nie ma sensu...

elmonk

Post autor: elmonk » śr maja 17, 2006 8:29 pm

100pkt? hmm to moze jakos kiedys bylo, ja wyrabiam jak jestem w domu caly dzien to 2000-3000 tysie, czasem wiecej a poleconych mam 10 i jakos idzie ;)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:55 am

no wlasnie... tylko trzeba miec komu polecic :-(

Cat

Post autor: Cat » sob maja 20, 2006 5:32 am

jak wypelnic formularz? załozyłem konto tam gdzie pisałeś w postaci meila mam numer i gdzie to wpisać
jak mam formularz to w którym okienku?
pozdrawiam

ODPOWIEDZ