Wasze pulpity :)

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
MeTeo

Wasze pulpity :)

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 1:14 pm

Tak jak sie slyszy czasem "pokoj swiadczy o osobie" tak mozna przeniesc to na nasz komputer. wiec pochwalcie sie sowimi pulpitami ;) niech kazdy daje fotke swojego pulpitu a osoby komentujace niech powiedza co o tej osobie sadza po pulpicie :) oto moj pulpit:

Obrazek

komentujcie :D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 2:24 pm

komentować?? :P
- badziewny system operacyjny, z niedociągnięciami aktualizacyjnymi, bez zadnego futurystycznego pulpitu :P
- komunikator :P n/c
- potencjalny pirat (bear share)
- napaleniec (patrz - tapeta :P)

W sumie nie ma czym się chwalić :D:D

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 2:27 pm

napaleniec?? ehh... mi sie ona poprostu podoba :) ubrana (jeszcze) jest wiec w czym problem??
badziwiasty system to sie zgodze :) ale wiekszosc uzywa :)
potencjalny pirat?? zadko uzywam :) bo wlasciwie sciagam glownie techno :) ktore raczej nie jest platne :)
komunikator?? po co mi lepszy?? komunikator to komuniaktor tzreba sie porozumiewac... a wracajac do pirata... orginalne gry to piractwo?? ze ktos ma jeden program do sciagania??

edit: co do tych niedociaggniec graficznych pewnie ci chodzi o te otoczki na okolo ikonek.. cos sie stalo ale wlasnie zresetowalem kompa i nie ma tego ;) bo jak sam ujeles badziewiasty system... pochwal sie swoim :)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 2:39 pm

Co mam sie chwalic, na "moim" komputerze są 3 systemy, z tego dwa moje - WinXP i Linux, siedząc za natem nie mam problemów z wirami, wiec atakow na XP sie nie obawiam chyba ze zorganizowanych :D Co nie zmienia faktu ze jest badziewny, ale wieloletnie doświadczenie w obsłudze i mnogość oprogramowania robi swoje i ten fakt przebija ;) ale winda to i tak SHIT :P Mało jest tak dziurawych systemow jak te microsoftowskie.

Jeden program do sciagania? Na pewno w systemie masz ich wiecej :P Ale kończąc mysl z ostatniego postu - napisałem "potencjalny pirat"...
Oryginalne gry tzn. co?

Eee napisałem niedociągnięcia aktualizacyjne, bo a) masz warna z panelu ochronnego windy, b) winda zawsze będzie dziurawa :D

Rozumiem, że sciągasz techno ze stron wykonawców i po 24h usuwasz pliki?

Lepszy komunikator - wiecej mozliwosci, mniej zagrożeń ;)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 2:51 pm

orginalne gry counter-strike chociazby ;) nie kazde techno jest platne i poza tym nie powiesz mi ze ty nie masz pirackich mp3 wiec sie nie wymadrzaj :) a co do win'a... jest to jeden z najwiekszych kataklizmow ludzkosci ;) co do dziur to jest bardzo dziurawy (sitko :-/ ) ale jest najpopularniejszy a co za tym idzie ludzie ucza sie najszybciej zabezpieczen ;) ale maja dobrego anty to juz polowa za soba :) co do komunikatora uzywam go tylko do gadania... przed formatem mialem tlena ale jednak wole tradycyjne ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 2:54 pm

nie no, ale CO oryginalne gry, posiadanie, użytkowanie, kopiowanie czy jak ;]
Nie powiem, zagwarantuje Ci to na piśmie (bo mi dysk padł :P) Ale ja to robie na zasadzie, że najpierw sciagam tzw demo w postaci mp3eczek, a pozniej jesli mi podpasi to kupuje album (jesli jest dostepny), jak mi nie odpowiada muza to usuwam i nie chomikuje ;)

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 2:57 pm

orginalne gry posiadanie i urzytkowanie :) ty mozesz sobie to zrobic bo posiadasz konto w banku ja jeszcze nie moge ( :evil: ) ok koniec na ten temat. dawajcie fotki swoich pulpitow :)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn maja 15, 2006 3:07 pm

Mieszkam w dużym miescie, wiec nie musze bawic sie w zakupy przez internet ;)
Wlasnie dawajcie fotki :PPP

MeTeo

Post autor: MeTeo » pn maja 15, 2006 5:07 pm

nie widze foteczek ;) moze tego dzialu nie widac?? ;)

Post autor: » ndz cze 04, 2006 11:29 am

Obrazek
Obrazek

a to mój pulpet ;D

ODPOWIEDZ