Tabaka

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Tabaka

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 7:43 am

Kolejna używka? Sądzicie, że można od tego się uzależnić? Czy ktoś kiedyś ustawiał sobie krechę z tabaki i wciągał nosem (jakie smaki? :P)? Lubicie to, a może trzymacie się od tego z daleka?

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 12:01 pm

ojj :D stare dobre czasy. tabaka uzależnia szybciej niż fajki, przynajmniej na mnie. 2 lata temu na obozie założyłam się z kumplem kto więcej wciągnie. dzieki bogu miał słabego snuffa. jakieś gówno to było limonkowe. skończyło się na 12 porządnych krechach i remisem, bo 2 w nocy się zrobiła. i taka była moja pierwsza przygoda, później nic aż nagle we wrześniu jakoś tak się stało i tak ciągnęłam aż do hm jeszcze w wakacje te coś tam se wciagnełam. zawsze się ludzie w szkole czepiali i na treningach, że do kibla łaże co chwile i później tak "śmierdzi" ode mnie.
gawcio czarny najlepszy, red bulla na początku wciągałam, bo gawcio mi nie smakował, aż kumpel mnie przekonał. ah pamiętam klub na epulsie snuff extreme. tylko już póxniej się zrobił chujowy ;P
a ile było przypałów z tabaką, ulalala.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw kwie 12, 2007 12:47 pm

Mnie zarazili znajomi, któregoś dnia jak zwykle poszliśmy do jakiegoś pubu z ekipą siatkarską z mojego liceum (po jakimś wygranym meczu chyba, rzadkość :D). No i jeden wyciągnął jakieś zawiniątko, a z niego pudeleczko tabaki. Na początku myślałem, że to jakieś nowe tic-taki :P Okazało się, że to służy do kręcenia w nosie :P No i zaczęliśmy stawiać krechy i jazda ;P A rano 'czarna rozpacz' w nosie xD No i tak od czasu do czasu, przy piwku konkursy we wciąganiu, kto więcej dziabnie do nosa ;P Ale jakoś się nie uzależniłem. Sądzę, że gdybym raz kupił własną, kupiłbym i drugi i trzeci raz i teraz siedziałbym przed monitorem z brązowym nosem :mrgreen:

shoah

Post autor: shoah » czw kwie 12, 2007 1:02 pm

xTrollx pisze:Sądzę, że gdybym raz kupił własną, kupiłbym i drugi i trzeci raz i teraz siedziałbym przed monitorem z brązowym nosem :mrgreen:
gwarantuje Ci to :) wiec nie kupuj :D hehe ja się zawsze ścigałam z kumplem, kiedys zrobiłam napis penel (nazywałam go penelkiem) taki wielgaśny był, gdzies z 10 cm wysokosci i to wciagnełam. eh co to pozniej było :D myslalam ,że zaraz zdechne

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt kwie 13, 2007 5:44 pm

W drugiej i trzeciej gimnazjum wciągałam tabakę, bo koledzy z klasy kupowali to się dzielili.
Teraz jestem w liceum i rozeszliśmy się z koleżkami, a ja nie kupuję, bo szkoda własnej kasy :D
Pierwszy raz jak wciągnęłam to mi oczy łzawiły i kichałam pół godziny chyba :D Ale i tak miłe wspomnienia :))

Awatar użytkownika
snuffman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw paź 15, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman » czw paź 15, 2009 11:46 am

Są tabaki, które nie uzależniają - bez nikotyny.
Orzeźwiają jak te z nikotyną a są bezpieczniejsze.
Czy wierci w nosie, zależy kogo.
Ja po wciąganiu mentolowej beznikotynowej czuję przyjemną miętę i tyle. Nie kicham, nie prycham, za to mam mini inhalację :)

[ Dodano: 2009-12-04, 16:19 ]
Wiecie jak wytwarza się tabakę?


Filmik z uświadamiający z youtuba
Produkcja Tabaki

[ Dodano: 2009-12-08, 15:52 ]
Patrzcie co odkryłam wczoraj: jedyne w Polsce Muzeum tabaki znajduje się w Szymbarku na Kaszubach.

"Tu można wysłuchać historii o pojawieniu sie tabaki w Europie, Polsce, na kaszubach. Tu również można poznać tradycje i zwyczaje zażywania tabaki... szczególnie popularnej na trenie kaszub. W "Tobaczniku" mieszczą sie ekspozycje tabakierek wykonanych z rożnych materiałow..."

Artykuł o muzeum
artykył

[ Dodano: 2009-12-11, 15:12 ]
Tabaka , nawet wielebni ja wciągają:

Obrazek

[ Dodano: 2010-01-20, 16:11 ]
Jakby kogoś interesowało to na stronie Snuffy'ego napisano, że będzie degustacja w Zakopanem w trakcie skoków narciarskich.
Jakby ktoś miał ochotę spróbować, to jest okazja :)
Lubię dobrą zabawę, wciągać tabakę Snuffy, lubię cukierki Krówki,

ODPOWIEDZ