szkolenia - wady i zalety

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Lorin
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 13, 2012 12:49 am
Kontakt:

szkolenia - wady i zalety

Post autor: Lorin » wt mar 27, 2012 7:33 am

jakie są wg was wady i zalety szkoleń i kursów zawodowych? sądzicie że warto inwestować w takie zajecie i że to dobry sposób na zdobycie wiedzy praktycznej i podniesienie kwalifikacji? pytam, bo mam zamiar się zdecydować ale nie jestem neistety do końca przekonana. z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Mirella
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 12, 2012 6:50 pm
Kontakt:

Re: szkolenia - wady i zalety

Post autor: Mirella » śr mar 28, 2012 6:41 am

powinnaś się zdecydować skoro się daną branżą interesujesz i chcesz się szkolić w tym kierunku. niektórzy mówią, że te wszytskie szkolenie to osztustwo i że wzbogacają się na nich tylko firmy szkoleniowe, ale ja uważam, że to nieprawda bo prędzej czy później ludzie przestaliby korzystać z tych szkoleń, a jak widać nie dzieje się tak. nawet jeśli na takim kursie nie nauczymy się za wiele jeśli chodzi o umiejętności i wiedzę praktyczną to na pewno informacje zdobyte tam kiedyś nam się przydadzą. wiem to na swoim przykładzie, bo też kiedyś myślałam że szkolenie z finansów jest mi do niczego niepotrzebne, aż znalazłam pracę w firmie konsultingowej a póżniej w rachunkowości i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że szkolenie z finansów bardzo mi w tym pomogło. po pierwsze w znalezieniu jakiegokolwiek zatrudnienia a po drugie już konkretnie w pracy. dlatego jak najbardziej polecam szkolenia i życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: szkolenia - wady i zalety

Post autor: Raget » śr mar 28, 2012 3:00 pm

Ja bym zwrócił uwagę na opinie o tym konkretnym szkoleniu i o osobach, które je prowadzą, bo bywa, że szkolenie może być na super interesujący temat, a ktoś po prostu je skopie...
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

Awatar użytkownika
Xyvonam98
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 04, 2011 3:15 pm

Re: szkolenia - wady i zalety

Post autor: Xyvonam98 » czw mar 29, 2012 7:37 am

racja, ja też mam pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o szkolenia bo bardzo mi pomogły znaleźć taką prację o jakiej zawsze marzyłam. teraz już nie pracuje w tej firmie ale to długa historia. cieszę się, że mogłam zdobyć doświadczenie, a jestem pewna że bez certyfikatu w cv by mnie tam nigdy nie przyjęli.

ODPOWIEDZ