Prośba

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

Prośba

Post autor: Kasiak » ndz maja 07, 2006 8:35 pm

Chciałabym was prosić...Jeśłi oczywiście można...O pisanie komentarzy do pisanych przezemnie wierszy i opowieści. To dla mnie ważne...więc jeśłi nie zrobiłoby wam to kłopotu...To bardzo proszę :-)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn maja 08, 2006 5:33 pm

Bardzo słuszna uwaga.
Użytkownik Kasiak dwoi się i troi z pisaniem i publikowaniem swoich wierszy a nikt tego nie docenia
Dołączam sie z prośbą o komentowanie twórczości Kasiak'a.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 8:26 am

Może się boją :-P

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 9:04 am

Ja się tym jakoś nie przejmowałam. W końcu dział LITERATURA jest po to by coś do niego wnosić, a nie po to, by była tam pustka. Nie przejmuj się, w końcu nie każesz im tego czytać.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 9:40 am

Ja przeczytam..i admin też napewno...bo on to nawet czasem postara się o jakiś komentarz...A jak ktoś bedize jeszcze zainteresowany, to czemu nie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 9:48 am

No jest jeszcze kilak osób, które też się udzielają...ale większość anpisze tylko po jednym...albo chce wypromować swoją własną stronę i idzie z tąd w cholere nie wnosząc nic ciekawego.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 10:37 am

Dlatego tak namawiamy żeby te osoby, ktore co jakiś czas tu są pisały i tworzyły nowe posty. Bo bez tego nei będziemy mieli co tu wchodzić, a tego bym nie chciała.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 12:23 pm

Raczej nie długo. Ale jak się znajdzie nowy temat to rozmowa tez się znajdzie.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 09, 2006 5:41 pm

Dlatego potrzeba, żeby pisać nowe tematy. Można się wypowiadać krótko ale z sensem.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt maja 09, 2006 6:24 pm

Zgadzam się z Wami.
Napiszcie jakieś nowe tematy a postaram się czynnie uczestniczyć w pisaniu postów :)

ODPOWIEDZ