!!! poprostu głupota ludzka mnie zabija !!!

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Kasiak

!!! poprostu głupota ludzka mnie zabija !!!

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 6:49 am

Hmmm...czytam tak ten temat (Pająki)...i muszę odbiec trochę od tematu, ale na tej str. która jest wyżej podana(arachne.pl) są ludzie beznadziejni, np. marwol napisał "Nie wszycy potrafią dostrzec piękno w tych cudownych ośmionożnych pięknościami, my jesteśmy wrażliwi na piękno - w każdej postaci." Oni uważają, że my jesteśmy bezgustami i nie potrafimy dostrzec piękna w pająkach. Ale przecież nie każdy musi je lubieć. Ludzie mnie dobijają. Nie umieją sami rozmawiać, więc dochrzaniają się do innych forów. Jeszcze obrażają nas, bo większość użytkowników na naszej stonie to kobiety. A oni to co? Transwestyci? Bo tam też są panienki. Panienka stwierdziła, że pogłaskała by ptasznika, a koleś na to, że by go pocałował cyt."Ja bym je nawet pocałował, gdyby to było bezpieczne", czyli sami przyzanali, że pająki nie są bezpieczne. cyt. "k****!!! To jest jakieś forum dla słodkich idiotek i tyle.... "...o przepraszam, ale naprawdę są to ludzie zacofani, jeśli my jestesmy słodkimi idiotami...ale przynajmniej jestesmy fajnie :-P Naszym kosztem założyli sobie temacik...i szok! Bylki w stanie napisać aż 4 strony. Jesteśmy sławni :mrgreen: cyt. "Cytat:
Może są jakieś środki na pająki,odstraszacze czy cóś??
Tak - stado idiotek z tamtego forum
"
wystarczy mi takie stado idiotów jak tamto forum, by przekonać się, że ludzie, którzy mają pająki mają nierówno pod sufitem. "wszystkie laski twoje z tego mlodziezoffego forum", no sorry bardzo, ale koleś chyba nie widział po ile ludzie mają tu lat. Oni chyba sa poprostu zazdrośni o to, że my mamy fajne forum, a oni sa skończeni....

Już mi sie nie chce tego czytać...poprostu masakra.
Sorry, ale musiałam się wygadać, bo tacy ludize udowadniają mi, że są zacofani w myśleniu, bo przecież nie każdy musi lubieć to co oni!!

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 26, 2006 6:57 am

Kasiak nie przejmuj się, to tylko ludzie :mrgreen:
Jak nawet ze zrozumieniem czytać nie potrafią, to o co chodzi ;]
A ich poziom inteligencji doskonale obrazuje temat o pająkach /zwlaszcza z odpowiednikiem na ich forum/; co tworzy piękną całość "zaryzykuje nawet bana" (żeby troche jublu zrobic); i pozniej wpadają urwani z choinki, zaczynają posty od wiązanek itp. /żaluje, że wtedy nie mialem moda ^^/
Najlepsza recepta - olać bande dzieciaków.

greenka

Post autor: greenka » śr lip 26, 2006 8:34 am

Kasiak pisze:Jesteśmy sławni
:mrgreen: :mrgreen:
Ja w sumie do pająków nie mam nic i już niejednokrotnie podkreślałam, że lubię te stworzenia i mi nie przeszkadzają...ale rozumiem, jeśli ktoś się nimi brzydzi, uważa je za ohydne. To jest naturalne! I mimo, że ja je lubię to nie nazwałabym nikogo z Was idiotą tylko dlatego że nie zgadza się ze mną. Co to w ogóle znaczy
Kasiak pisze:"Nie wszycy potrafią dostrzec piękno w tych cudownych ośmionożnych pięknościami, my jesteśmy wrażliwi na piękno - w każdej postaci."
??? Ha ha ha...Rozumiem, że ten który to napisał jest tak wrażliwy że dostrzega nawet piękno w słoiku majonezu...

Kasiak rozumiem Twoje zdenerwowanie... w tym wypadku głupota wydaje się być ludzkim żywiołem.
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2006 8:35 am przez greenka, łącznie zmieniany 1 raz.

Bluebird

Post autor: Bluebird » śr lip 26, 2006 10:04 am

Posiadanie pająka nie ma chyba nic do tej głupoty :D
Po prostu ludzie są ograniczeni i szukają na siłę zaczepki.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 26, 2006 10:18 am

Ey dobra rozumiem waszą bulwersację, ale krytykując teraz ich zachowanie niejako upodabniamy się do nich, najlepiej sprawę olać i nie komentować, tak wykazemy swoją wyższość ^^

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 10:22 am

Bluebird pisze:Posiadanie pająka nie ma chyba nic do tej głupoty :D
Po prostu ludzie są ograniczeni i szukają na siłę zaczepki.
...chyba tak, ale nie potrzebnie moim zdaniem robią sobie wrogów. I masz rację xTrollx, lepiej już o tym nie gadać, poprostu chciałam się wygadać, bo mnie to zbulwersowało. Ciekawe...kto nas sprzedał? bo inaczej z kąd by wiedizeli wogóle o takim temacie?!

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr lip 26, 2006 10:36 am

np. z google, nasze tematy są indeksowane; zresztą mówię, że to typowe dzieci neostrady, te ich przechwałki (nie dosłownie) "wbiłem się na to forum i gnój zrobiłem; pojechałem im" n/c. A jak wpadłem do wspomnianego tematu, dzieciaki się zmyły zostali co wytrwalsi, i jedyne argumenty jakie mieli to że pająki mają fajne futerko i wcinają komary, więc są pożyteczne (zresztą to i tak lepiej niż w naszym temacie o pająkach - jedyne "argumenty", to że jestesmy ****** sadysci, jak mozna byc takim glupim itp). Z braku dalszych dyskusję szybko ucieli i temat się skończył. Na obcym forum każdy umie cfaniaczyć, u siebie jakoś nie chcieli dyskutować. No cóż. Wolnoć tomku w swoim domku, a skorom na obczyźnie to kultura nas nie obowiązuje...
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2006 10:36 am przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr lip 26, 2006 10:40 am

xTrollx pisze:że pająki mają fajne futerko
...hm...futerko? no miło...a ja myślałam, że to są włoski...no ale przeciez się nie znam...nie? ;-)
xTrollx pisze:Wolnoć tomku w swoim domku, a skorom na obczyźnie to kultura nas nie obowiązuje...
...co racja to racja.

ODPOWIEDZ